statuetka 1 Motoryzacja

Koszaliński salon marki Hyundai wśród najwyżej ocenianych w minionym roku

Fot. Marcin Betliński

Auto Club jako część Grupy Bemo Motors otrzymał za ubiegły rok działalności najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną w sieci dealerskiej marki Hyundai, czyli tytuł Dealer Roku 2023 w kategorii Duży Dealer. Na ten sukces zapracowały trzy oddziały firmy: poznański, szczeciński i koszaliński.

Hyundai Motor Poland ogłosił zwycięzców nagrody DOTY 2023 (Dealer Of The Year 2023) w Polsce – wyróżnienia przyznawanego dealerom na poziomie regionalnym za ich wyjątkowe osiągnięcia. Hyundai Auto Club uzyskał najwyższą liczbę punktów w bardzo znaczących obszarach.

svg%3E Motoryzacja
Paweł Napieraj

Paweł Napieraj, szef koszalińskiej placówki, mówi: – Bardzo się cieszymy, że jesteśmy doceniani nie tylko przez klientów, ale również przez przedstawicieli marki, której samochody sprzedajemy i serwisujemy. Na wysoką ocenę naszej pracy złożyło się kilka czynników: przede wszystkim jakość obsługi, do której przywiązujemy ogromne znaczenie, budowanie i utrzymywanie świetnych relacji z klientami oraz wyniki sprzedaży. Hyundai uznał, że w najwyższym stopniu spełniamy standardy, których oczekuje.

Nagroda Dealer Roku jest wyrazem uznania dla wyjątkowych osiągnięć dealerów w zakresie sprzedaży, stanu utrzymania obiektów i jakości obsługi klienta. Wśród wskaźników branych pod uwagę przy ocenie  dealerów liczyły się m.in. aspekty takie jak osiągnięcie rocznego celu sprzedaży detalicznej, dynamika wzrostu udziału w rynku oraz zadowolenie klienta w obsłudze sprzedażowej i posprzedażnej oraz zgodność działań ze standardami marki.

Grupa Bemo Motors jest jedną z największych, wciąż rozwijających się, grup dealerskich w Polsce. Działa od 1993 roku. Obecnie w swoim portfolio handlowym ma 14 marek, a auta aż 18 marek kompleksowo serwisuje. Świadczy również usługę finansowania i ubezpieczenia samochodów oraz wynajmu samochodów dostawczych.

svg%3E Motoryzacja

Koszaliński salon koreańskiej marki Hyundai działa pełną parą we własnym obiekcie od sierpnia 2022 roku. Dysponuje samochodami demonstracyjnymi wszystkich modeli Hyundaia napędzanych tradycyjnie i hybrydowo. Również wszelkie sprawy związane z serwisowaniem aut i ewentualnymi naprawami, w tym blacharsko-lakierniczymi, można załatwić na miejscu.

Hyundai zapewnia pięcioletnią gwarancję bez ograniczenia liczby przejechanych kilometrów, co jest dużą wartością – szczególnie dla osób, które traktują samochód jako narzędzie pracy. W przypadku większości marek za tak długi okres gwarancyjny trzeba dodatkowo dopłacić, a i tak zazwyczaj pojawia się limit przebiegu, do którego działa gwarancja.

Paweł Napieraj podkreśla: – Zapraszamy koszalinian do odwiedzenia naszego salonu. Mogą się wtedy przekonać, że mamy w ofercie nowoczesne auta, spośród których nietrudno będzie wybrać to jedno najodpowiedniejsze dla danej osoby. Reprezentujemy ciekawą markę, która ma dobry wizerunek i oferuje atrakcyjne samochody.

svg%3E Motoryzacja
Zespół koszalińskiego salonu marki Huyndai w komplecie

KONTAKT:

Auto Club
ul. Koszalińska 28
76-039 Koszalin-Stare Bielice

Telefon: +48 (94) 7 100 500
E-mail: salon.koszalin@auto-club.com.pl