DSC4314 Wydarzenia

Targi gastronomiczne Allfood ściągają tłumy ciekawych dobrych produktów

Fot. Marcin Betliński

Po raz 10 firma Allfood zaprosiła swoich biznesowych partnerów oraz klientów na spotkanie gastronomiczne połączone z pokazami kulinarnymi, które prowadzone były przez mistrzów kucharskich. Impreza ma już swoją tradycję i sprawdzoną formułę. Stanowi przede wszystkim okazję do prezentacji oferty firm, dla których Allfood jest dystrybutorem. Goście zaś to gastronomicy niemal z całej Polski.

W tym roku do Kołobrzegu zjechało 31 wystawców z całej Polski, a prawdziwe tłumy odwiedziły targi, na których przygotowano całą masę atrakcji. Pascal Brodnicki, Mikołaj Rej prezentowali przygotowane specjalnie na to wydarzenie potrawy według własnych autorskich receptur. Pokazom towarzyszyły degustacje produktów spożywczych oraz możliwość skorzystania z dedykowanych ofert producentów żywności. Gościnnie pojawił się również Tomasz Jakubiak, znany kucharz, którego telewizyjne programy kulinarne cieszą się dużą popularnością.

Imprezę wraz z dyrektorem oddziału Allfood Koszalin Markiem Rogulą prowadziła Izabela Krzan, znana prezenterka telewizyjna, gospodyni „Koła Fortuny” i autorskiego programu w internetowym Kanale Zero. Było smacznie i z humorem, jak każdego roku. Targi gastronomiczne Allfood to impreza, na którą się czeka. Gospodarze już teraz zapraszają na kolejną, za rok.