Janex otwarcie 10 of 84 Wydarzenia

Światło na plan- Uroczyste otwarcie showroomu Salonu Oświetleniowego Janex w Kołobrzegu

W nowej siedzibie przy ulicy Sienkiewicza 19 w Kołobrzegu działają już niemal od roku.

4 kwietnia uroczyste otwarcie showroomu Janexu stało się okazją nie tylko do zaprezentowania ciekawie zaaranżowanej przestrzeni, ale przede wszystkim do spotkania się z osobami działającymi w branży oświetleniowej. Biznesowe small talki owocują, czego dowodem jest sukces tego wydarzenia.

W Kołobrzegu, Salon Oświetleniowy Janex swoją działalność prowadzi już od 9 lat, ale od roku w nowej, wygodnej, przestronnej siedzibie. Oficjalne otwarcie stało się przyczynkiem do spotkania handlowców, klientów, kontrahentów, projektantów, przedstawicieli i właścicieli marek, z którymi Janex współpracuje i tworzy wyjątkowe projekty od lat.

Nowa przestrzeń, to znakomite warunki do zaprezentowania oświetlenia w taki sposób, aby pobudzało kreatywność i budziło zainteresowanie. Dużo większy showroom, to wygodne miejsce to poszukiwania inspiracji, ale i okazja do zobaczenia oświetleniowych perełek.

Przedstawiaciele topowych marek branżowych takich jak Novodvorski Lighting, Zuma Line, Azzardo, Milagro, Light Prestige, AQForm, TK Lighting Poland, Spectrum czy Cosmopolitan mieli okazję do wymiany spostrzeżeń, zapoznaniem się z oczekiwaniami regionalnych klientów, których gro stanowią właściciele obiektów użyteczności publicznej, ale także projektanci wnętrz i architekci.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez smacznych przystawek przygotowanych przez kucharzy kołobrzeskiego hotelu Fregata, a także przykuwających wzrok dekoracji balonowych od AnnDecor. Były zdjęcia, muzyka i loteria wizytówkowa, ale przede wszystkim mnóstwo kuluarowych rozmów, które budują silne i trwałe relacje, stanowiące istotny filar biznesu w firmie takiej jak Janex.