RogulaRaw RCK 9.04 11 Wydarzenia

Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości z sukcesem zainaugurowało pierwszy Wieczór Inspiracji

9 kwietnia w Kołobrzegu, odbyło się wyjątkowe wydarzenie dedykowane pasjonatom biznesu oraz wszystkim, którzy szukają inspiracji do rozwoju osobistego i zawodowego. Pierwszy Wieczór Inspiracji, zorganizowany przez Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (KCRP), zgromadził entuzjastów przedsiębiorczości, liderów myśli oraz ekspertów z różnych dziedzin, tworząc platformę do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.

Na scenie pojawili się wybitni prelegenci, tacy jak Anna Oszajca z Akademii Medialnej, znana ze swoich innowacyjnych podejść do mediów społecznościowych, Monika Górska, która odkrywała przed uczestnikami sekrety skutecznego storytellingu biznesowego, oraz Rafał Ignasiak, motywujący do efektywnego zarządzania zespołem i samomotywacji.

Każda z prezentacji była nie tylko źródłem fachowej wiedzy, ale także inspiracji do poszukiwania nowych rozwiązań i śmiałych pomysłów na rozwój osobisty oraz biznesowy. Nie zabrakło też czasu na moderowany networking, który umożliwił uczestnikom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń w mniej formalnej atmosferze.

Wieczór zakończył się after party, podczas którego uczestnicy mieli okazję do dalszych rozmów i nawiązywania nowych znajomości. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu inicjatywami rozwojowymi w regionie.

Organizatorzy z Kołobrzeskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości już zapowiadają kolejne edycje Wieczoru Inspiracji, mając nadzieję, że będą one kontynuować sukces pierwszego spotkania. „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za tak pozytywne przyjęcie naszego wydarzenia. To dla nas ogromna motywacja do dalszego działania i organizowania inicjatyw, które wspierają rozwój przedsiębiorczości i osobisty naszych uczestników,” komentuje przedstawiciel KCRP.

Wydarzenie to nie mogłoby odnieść takiego sukcesu bez wsparcia licznych partnerów i sponsorów, którzy przyczynili się do jego organizacji. Wśród nich znaleźli się: KJS Capital, oferujący doradztwo finansowe, podatkowe i prawne; SeaPark Hotel Wellness&Spa, Trattoria Corleone, BR Euro-Expert Laptopservice, IMJ Interactive,Genobeauty, Akademia LTCA oraz dr Julia Face Body Soul.

Wieczór Inspiracji w Kołobrzegu udowodnił, że pragnienie wiedzy, wymiana doświadczeń i chęć rozwoju są żywe w społeczności lokalnej i biznesowej. KCRP kontynuuje swoją misję inspirowania i edukowania, otwierając przestrzeń na nowe pomysły i rozwiązania, które pomogą kształtować przyszłość przedsiębiorczości w regionie.