IMG 56611 Motoryzacja

Nie kupuj kota w worku! Dwuletnia gwarancja – klucz do pewnego zakupu samochodu używanego

Zakup samochodu używanego to zawsze wyjątkowe doświadczenie, z którym wiążą się oczekiwania, ale również obawy. Aby uczynić ten proces bardziej komfortowym i pewnym, warto zwrócić szczególną uwagę na jedno kluczowe kryterium – dwuletnią gwarancję. Warto wiedzieć, gdzie w Koszalinie można na nią liczyć i gdzie staje się ona fundamentem bezpiecznego i satysfakcjonującego zakupu samochodu.

Bezpieczeństwo na długi okres

Dwuletnia gwarancja, to nie tylko ochrona przed ewentualnymi usterkami. To długi okres, w którym klient ma pewność, że każdy problem zostanie szybko i skutecznie rozwiązany. To świadectwo solidności sprzedawcy, który stawia sobie wysokie wymagania co do jakości oferowanych pojazdów.

Gwarancja jakości – certyfikat solidności sprzedawcy

Czy to możliwe, aby któryś sprzedawca samochodów udzielał aż dwuletniej gwarancji na samochód używany? Firma „Franciszek Dubnicki” dba o jakość swoich pojazdów, zapewniając, że każdy samochód przechodzi rygorystyczne testy i jest dokładnie weryfikowany.

Dwuletnia gwarancja staje się więc certyfikatem solidności sprzedawcy, który zawsze stawia na zadowolenie klienta. Dwuletnia gwarancja to również ochrona przed niespodziewanymi kosztami związanymi z naprawą. Klienci nie muszą martwić się ewentualnymi usterkami czy drogimi naprawami przez długi okres czasu. To gwarancja spokoju i brak niespodzianek na drodze.

Odwiedziliśmy salon Renault i Dacia w Koszalinie, aby przekonać się czy faktycznie sprzedawca udziela dwuletniej gwarancję?

Prezes Renata Dubnicka mówi: – W naszym salonie klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Sprawdzone samochody, profesjonalny serwis i kompleksowa obsługa to standard, który sprawia, że zakup samochodu staje się nie tylko transakcją, ale również pozytywnym doświadczeniem i gwarancją bezpiecznej transakcji. Zależy nam, by klient nie tylko otrzymał dwuletnią gwarancję na samochód używany, ale także korzystne warunki finansowania, serwis, doposażenie w akcesoria, ubezpieczenie i obsługę na najwyższym poziomie. To kompleksowa opieka nad klientem, sprawia, że cały proces zakupu używanego samochodu ma być dla klienta jak najbardziej dostępna, przejrzysta i przyjazna – podkreśla Renata Dubnicka, prezes firmy.

Nasza rozmówczyni dodaje: – Stosujemy innowacyjne rozwiązania w procesie sprzedaży. Ponieważ część naszych klientów mieszka w głębi kraju, nie ma kłopotu, by pokazać im wybrane auto w formie prezentacji wideo zanim pojawią się u nas dla odbycia jazdy próbnej. Odpowiadamy wówczas na wszelkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Klienci bardzo sobie chwalą taką możliwość.

Warto zwrócić uwagę na oferty, gdzie dwuletnia gwarancja staje się kluczowym elementem. To nie tylko ochrona przed niespodziankami, ale również dowód na to, że firma „Franciszek Dubnicki” dba o swoich klientów. Dlatego, rozważając zakup samochodu używanego, zastanów się, czy dwuletnia gwarancja nie powinna być priorytetem. To decyzja, która z pewnością przełoży się na spokojne i satysfakcjonujące korzystanie z auta przez długi czas.
Bezpiecznych podróży z Partnerem Renault i Dacia „Franciszek Dubnicki”!


W ramach zakupu samochodu używanego w firmie „Franciszek Dubnicki” klient może liczyć na dodatkowe korzyści, wśród których znajdują się:

  • Możliwość pozostawienia w salonie dotychczas używanego auta w rozliczeniu, co jest niezwykle wygodne, bo sprzedaż niepotrzebnego nam już pojazdu nie absorbuje wtedy naszego czasu i uwagi.
  • Pełne kredytowanie i leasingowanie zakupu wraz z doradztwem finansowym, by znaleźć rozwiązanie najodpowiedniejsze dla konkretnego nabywcy.
  • Zakup na fakturę VAT.
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego w rozmaitych wariantach, czyli samego OC jak i pakietu OC/AC z opcjami dodatkowymi.
  • Profesjonalny serwis na miejscu.
  • Badania techniczne w Stacji Kontroli Pojazdów.
  • Oferta doposażenia samochodu w rozmaite akcesoria: opony, kufry dachowe, haki holownicze i wiele innych.