6 P4092877 Prestiżowy Adres

My posprzątamy, a ty w tym czasie zrób co sprawia ci przyjemność

Dokładne sprzątanie pomieszczeń wymaga często dużych nakładów czasu i pracy. Jeszcze trudniej jest znaleźć do tego chętne osoby w przedsiębiorstwie, a tym bardziej w przypadku generalnych porządków w biurze. Wówczas zatrudnienie nawet jednego fachowca może okazać się nieefektywnym rozwiązaniem. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest zlecenie sprzątania profesjonalnej firmie. Mariia Dusha, właścicielka „Zielonej Magii” jakością swoich usług zyskała grono stałych klientów. Jak podkreśla w tej pracy przede wszystkim liczy się zaufanie.

svg%3E Prestiżowy Adres

Biuro, mieszkanie, gabinety lekarskie czy apartamenty to dla drużyny pani Marii bez większego znaczenia. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, zachowując staranność, efektywność oraz wysoką jakość świadczonych usług. To jednak jak podkreśla przedsiębiorczyni udać się może jedynie wtedy, kiedy zleceniodawca właściwie określi zakres swoich oczekiwań i zaufa profesjonalnemu podejściu.

Klientami pani Marii są przeważnie osoby zapracowane, które cenią sobie ład i harmonię. Lubią otaczać się czystą przestrzenią, a jednocześnie chcą w wolnym czasie oddawać się swoim pasjom, dodatkowym zajęciom lub spędzać wyjątkowe rodzinne chwile.

Zachowanie porządku jest istotne nie tylko w domu, ale także w przestrzeniach publicznych takich jak biura, restauracje, gabinety itd. Współpraca z firmą sprzątającą niesie wiele korzyści, prócz tych pragmatycznych, czyli po prostu porządku są to także korzyści ekonomiczne. Współpraca z firmą, która świadczy usługi sprzątania biur, mieszkań i innych pomieszczeń pozwala ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości w danym obiekcie. Korzystanie z profesjonalnych usług umożliwia zlecenie prac specjalistom, którzy regularnie będą sprzątać wyznaczone pomieszczenia i powierzchnie.

To właśnie regularność pozwala wypracować jakość na jakiej szczególnie zależy zleceniodawcom. Pani Maria Dusha na podstawie swoich doświadczeń mówi: – Pierwsze, drugie spotkanie to naturalne rozpoznanie oczekiwań i przyzwyczajeń moich klientów. Pracujemy na własnych lub powierzonych środkach, efekty widoczne są od razu, ale dopiero regularność pozwala w pełni cieszyć się harmonią na jakiej przeważnie zależy moim klientom.

Dodaje także: – Sprzątamy apartamenty, które wynajmowane są na okres krótkoterminowy. Tu liczy się znakomita jakość i powtarzalność, takie apartamenty i ich stan czystości bardzo często oceniane są w rankingach na platformach z rezerwacjami. Nie możemy pozwolić na to, aby nasze usługi choćby w najmniejszym stopniu decydowały o obniżeniu takiej oceny. Kolejną mocną grupą są właściciele gabinetów lekarskich. Tu liczy się wysoka jakość, dyspozycyjność i elastyczność. Pracujemy wtedy, kiedy takie miejsca zamykają się dla pacjentów. Klienci, którzy powierzają nam klucze do swoich domów i mieszkań, oczekują nie tylko pachnących i czystych przestrzeni, ale i dyskrecji, lojalności. W taki właśnie sposób budujemy wzajemne relacje, w których dobrze wykonana praca łączy się z szacunkiem i wzajemnymi korzyściami.

Pracownicy „Zielonej Magii” działają kompleksowo. Najczęściej pracują na swoich hipoalergicznych środkach i własnym sprzęcie. Nie pracują na czas, a na zakres zleconych robót. Pomimo sporej konkurencji na rynku, szczególnie cieszą panią Mariię, polecenia przekazywane tzw. pocztą pantoflową, dlatego podkreśla: – Zbudowanie dobrych relacji, zdobycie zaufania wymaga czasu, na szczęście przynosi to efekty satysfakcjonujące obie strony. Ja kocham swoją pracę. Zaczynałam w ogrodnictwie, stąd nadal w nazwie mojej firmy kolor zielony, ale tak naprawdę spełniam się i mam poczucie dobrze wykonanej pracy właśnie w organizacji przestrzeni. Skupiam się zarówno na długoterminowych zleceniach, jak i jednorazowych. Doskonale rozumiem to, że na początku po prostu musimy się poznać. Branża, w której już od kilku lat funkcjonuje moja firma rozwija się coraz prężniej. Ja i moje współpracownice mamy też coraz więcej usług do zaoferowania. Czuję, że to co robię ma sens, a radość i błogostan w jaki swoimi porządkami wprowadzamy naszych klientów jest moją osobistą satysfakcją.

Zielona Magia Mariia Dusha

Tel: 530780767
Mail: zielona.magia1@o2.pl
www.zielona-magia.pl