DSC09421 Biznes

Organizujesz bankiet, przyjęcie, czy biznesową konferencję? Zrób to w najlepszy możliwy sposób z Factory Resort Wellness & SPA.

Gdyby mury mogły mówić, opowiedziałyby historię ponad stuletniej tradycji dbania o piękno i zdrowie w Factory Resort Wellness & SPA w Kołobrzegu. Fabryka, która kiedyś tętniła życiem produkcji kosmetyków, dziś przerodziła się w miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.
To miejsce, które nie tylko oferuje pobyt i relaks, ale również stawia na doskonałość w organizacji konferencji, eventów oraz przyjęć.

Obiekt oferuje nie tylko apartamenty i atrakcje, takie jak basen, sauny czy SPA, ale również kompleksowe udogodnienia dla organizacji konferencji i eventów. Factory Resort Wellness & SPA posiada sale konferencyjne i bankietowe skrojone pod potrzeby gości, w tym przestronną dużą salę mogącą pomieścić do 220. Mniejsze sale tworzą znakomity klimat dla bardziej kameralnych spotkań. Wszystkie pomieszczenia są nowocześnie wyposażone i klimatyzowane, zapewniając komfort podczas długich sesji. Dodatkowo, sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w tym rzutnik oraz mikrofony, co pozwala na profesjonalne przeprowadzenie prezentacji i dyskusji podczas spotkań biznesowych.

Zespół profesjonalistów z doświadczeniem w organizacji eventów biznesowych zadba o każdy detal, aby zaplanowane w Factory Resort Wellness & SPA spotkanie było udane i pamiętane przez długi czas.

Ponadto, po intensywnym dniu konferencyjnym, goście mogą skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej i relaksacyjnej, aby odprężyć się i naładować baterie przed kolejnym dniem pracy.

Factory Resort Wellness & SPA to nie tylko miejsce na biznesowe spotkania, ale także przestrzeń, która inspiruje i pobudza do kreatywności. Na wyciągnięcie ręki eleganckie, profesjonalne, kompleksowe miejsce, sprawi, że biznesowe spotkania wzniosą się na jeszcze wyższy poziom.

factoryresort.pl/eventy +48 601 844 035

Factory Resort 
Ul. Kasprowicza 10
78-100 Kołobrzeg