23s2sd2 Wydarzenia

Kołobrzeg w tańcu się nie zatrzymuje

svg%3E Wydarzenia

Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. „Wielka Gala FanDance – Życie z Pasją” już 19 marca w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. Na scenie wystąpi 150 tancerzy – amatorów, którzy swoją pasją i miłością do tańca wypełnią całą przestrzeń tego miejsca.

Kołobrzeżanie lubią tańczyć. Lubią również w tym tańcu się rozwijać i zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia. Gala, która przed nami to przede wszystkim pokaz umiejętności zdobytych w „Studio Tańca Kacpra Gajkowskiego FanDance”. To pierwsze tego typu wydarzenia, ale jak zapowiadają organizatorzy, na pewno będą kolejne: cykliczne i regularne.

Widzowie, będą mogli podziwiać tancerzy w: tańcach towarzyskich, salsie, czy batasze. Na scenie odbędzie również pokaz tańców w formule pro-am czyli parach, które stanowi zawodowiec i amator.

Najmłodsi uczestnicy gali będą mieć około 3 lat, najstarszy tancerz-amator 75!

To nie wszystko tancerzom towarzyszyć będzie wspaniała oprawa muzyczna. Na skrzypcach zagrają Sandra Cygan oraz Aleksander Sasza Karausz. Zaśpiewa Magdalena Rzemek – Urbanowicz – znakomita wokalistka, laureatka telewizyjnej „Szansy na Sukces”.

Kacper Gajkowski, organizator wydarzenia, tancerz i instruktor mówi: – Moi podopiecznie zdecydowanie połknęli już bakcyla wspólnych tanecznych treningów. Teraz pora zaprezentować się na scenie, przed swoimi bliskimi i widzami. Do „Studia Tańca FanDance” uczęszczają najróżniejsze osoby. Nasze zajęcia są dla nich formą rozrywki, spotkania się z bratnimi duszami, chwilą dla siebie, sportem, ale wspólnym mianownikiem jest zdecydowanie pasja do tańca. Do Studia na lekcje przyjeżdżają chętni z całej okolicy, nawet z oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów miejscowości. Dlaczego? Z pewnością dla jakości zajęć i świetnej, naturalnej atmosfery. Tworzymy zgraną taneczną rodzinę, wspólnie się dopingujemy, tworząc ciekawe wydarzenia. Mogę Państwa zapewnić, że sala RCK-u pełna będzie zabawy i humoru, kolorowa od barwnych strojów naszych podopiecznych i muzyką, która jeszcze długo będzie wybrzmiewać w uszach.

Kacper Gajkowski to utalentowany trener tańca latino i standard. Dwa lata temu zakończył swoje zawodowe zmagania ze sportem i skoncentrował się na prowadzeniu własnego Studia Tańca. Trenuje tancerzy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Na jego warsztaty przyjeżdżają tancerze- amatorzy z całej Polski, a zajęcia indywidualnej nauki, pierwszego tańca, tańca użytkowego, czy kursów dla par cieszą się ogromną popularnością.