SS WS 14 022 Motoryzacja

Firma Krotoski-Cichy uruchomiła w Koszalinie serwis SEAT-a

Koszalińscy użytkownicy samochodów marki SEAT nie muszą już jeździć do Szczecina, Gdańska albo Poznania, by odwiedzić autoryzowany serwis. Mają go teraz na miejscu. Do korzystania ze swoich usług zaprasza placówka uruchomiona przy ulicy Gnieźnieńskiej w kompleksie prowadzonym przez firmę Krotoski-Cichy.

Przemysław Żarna, dyrektor koszalińskiego oddziału firmy, wyjaśnia: – Jesteśmy gotowi do obsługi samochodów SEAT w pełnym zakresie. Nasi ludzie poradzą sobie w każdej sytuacji, bo są ekspertami w dziedzinie motoryzacji. SEAT należy do grupy Volkswagen, a więc korzysta z osiągnięć technologicznych koncernu. Mechanicy poszczególnych marek odbywają te same szkolenia i używają tych samych systemów diagnostycznych.

Od czasu kiedy przestał działać w Koszalinie salon dealerski SEAT, czyli od końcówki lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, powstała pustka na mapie Pomorza, jeśli chodzi o serwis marki. Najbliższe autoryzowane serwisy znajdują się w Szczecinie, Poznaniu i Trójmieście. – Zareagowaliśmy na potrzebę rynku – mówi Przemysław Żarna. – Posiadamy pełną autoryzację, możemy więc prowadzić przeglądy okresowe, wszelkie naprawy, w tym blacharsko-lakiernicze, naprawy powypadkowe.

Warto podkreślić, że Koszalinie w firmie Krotoski-Cichy auta marki SEAT pojawią się jako samochody zastępcze na czas naprawy. Łącznie z najnowszym – SUV-em o nazwie Ateca.

Wśród kierowców panuje przekonanie, że serwisy autoryzowane są droższe niż tzw. złote rączki. – To stereotyp – prostuje dyrektor Żarna. – Może kiedyś tak było, ale obecnie ceny usług serwisowych są u nas bardzo niskie, zwłaszcza dla aut starszych. Wprowadzamy specjalne programy promocyjne, w ramach których można serwisować auta na naprawdę świetnych warunkach, bo programy te przewidują ogromne rabaty. Części do samochodów starszych są w tak atrakcyjnych cenach, że nie opłaca się kupować elementów używanych albo zamienników. A jednak co części nowe to nowe – większa pewność niezawodności ale i bezpieczeństwa. Zapraszamy do nas wszystkich użytkowników SEAT-ów, a jest ich – jeśli by popatrzeć na nasze ulice – całkiem spora liczba. Gwarantuję, że wyjadą z naszego serwisu w pełni zadowoleni.