izabela rogowska 2 Wydarzenia

Sylwester w teatrze – ruszyła sprzedaż biletów

Fot. Izabela Rogowska

Bałtycki Teatr Dramatyczny zaprasza na sylwestrowy wieczór z piosenką. Na afisz wraca niezwykle popularny spektakl muzyczny zatytułowany „Cafe Sax”, który zabiera widzów w świat niezapomnianych przebojów Agnieszki Osieckiej w interpretacji aktorów BTD. Bilety można już rezerwować i kupować.

Andrzej Mielcarek, dyrektor BTD, mówi: – Spodziewamy się, że wzorem lat poprzednich bilety szybko się rozejdą, bo sylwester w teatrze stał się dla wielu koszalinian i mieszkańców regionu alternatywą dla typowych zabaw i balów. Wybór spektaklu jest nieprzypadkowy. Choć nie był on grany od kilku lat, zapadł w pamięć widzów na tyle mocno, że co pewien czas spotykaliśmy się z pytaniami, czy będzie on jeszcze kiedyś do obejrzenia w BTD. Premiera „reaktywacji” odbędzie się właśnie w sylwestrowy wieczór, a kolejne przedstawienia „Cafe Sax” zagramy w karnawale.

Ostatniego dnia roku na gości teatru czekają dodatkowe atrakcje: budująca ciepła atmosferę muzyka na żywo w foyer, mini kawiarenka serwująca ciasta, kawę i inne napoje oraz upominek – niespodzianka.

Przygotowania do wznowienia „Cafe Sax” już trwają. Zespół śpiewających aktorów swoim doświadczeniem wspiera maestro Jarosław Barów, znany koszaliński kompozytor i dyrygent.

Przewidziane są dwa spektakle: o godzinie 18.00 i 21.30.

Bilety w cenie 140 zł i 120 zł. W sprawie ich zakupu lub rezerwacji można się kontaktować z Biurem Obsługi Widowni: bilety@btd.koszalin.pl, telefon: 94 342 22 67, 502 341 700, 515 530 253.

Cafe Sax”

Reżyseria: Cezary Domagała

Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Katarzyna Ulicka-Pyda, Małgorzata Wiercioch, Wojciech Rogowski, Artur Czerwiński, Piotr Krótki

Inspicjent: Izabela Rogowska

Scenografia: Tatiana Kwiatkowska

Muzyka: Paweł Steczek

Kostiumy: Tatiana Kwiatkowska

Choreografia: Tomasz Tworkowski

Czas trwania spektaklu: 2h 15min (z przerwą)

Autor: Maja Górska