1060185 Motoryzacja

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze- Pierwsze w Polsce centrum napraw blacharsko-lakierniczych z certyfikatem firmy Mercedes-Benz Truck

svg%3E Motoryzacja

Z dorobkiem prawie pół wieku doświadczenia w branży blacharsko-lakierniczej Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze kontynuuje tradycję doskonałości, zdobywając kolejne osiągnięcie: jako pierwsze centrum tego typu w Polsce uzyskało prestiżowy certyfikat autoryzacji napraw blacharsko-lakierniczych samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz.

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze z dumą nosi tytuł lidera wśród sieci serwisowej Mercedes-Benz Truck Polska. Pomimo iż w kraju funkcjonuje około 30 serwisów blacharsko-lakierniczych tej marki, to właśnie firma Mojsiuk została wybrana jako pierwsza do tego elitarnego grona. Procedura certyfikacji trwała około pół roku i była bardzo intensywnym procesem, podczas którego serwis podlegał dokładnemu audytowi przeprowadzanemu przez przedstawicieli Mercedes-Benz Trucks Serwis Polska.

Dlaczego warto wybrać Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze? Ponieważ jakość i precyzja są tutaj na pierwszym miejscu. Każda naprawa wykonywana jest z użyciem oryginalnych części Mercedes-Benz, gwarantując nie tylko jakość, ale również bezpieczeństwo i trwałość naprawy. Co więcej, technologia stosowana w serwisie odpowiada standardom i procedurom marki Mercedes-Benz, co jest potwierdzeniem najwyższej klasy usług.

Nie można także zapomnieć o załodze, która przeszła specjalistyczne szkolenia, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze może się również pochwalić nowoczesnym wyposażeniem diagnostycznym oraz specjalistycznym sprzętem do naprawy samochodów ciężarowych, co czyni go jednym z najlepszych miejsc w Polsce do naprawy pojazdów tej klasy.

Ale to nie wszystko! Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze to nie tylko specjaliści od samochodów Mercedes-Benz. Serwis blacharsko-lakierniczy naprawia samochody wszystkich marek i gabarytów. Niezależnie od tego, czy jest to samochód osobowy, ciężarowy czy dostawczy, czy posiada zabudowę kontenerową czy specjalistyczną – firma Mojsiuk jest przygotowana, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dodatkowo serwis oferuje naprawę naczep i ich zabudowy, co również jest istotną sprawą m.in. dla firm transportowych z uwagi na to, że w większości przypadków uszkodzeniu ulega cały zestaw (np. ciągnik siodłowy i naczepa), który można naprawić w jednym miejscu, którym jest MCB-L.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i naszego wieloletniego doświadczenia.

Dane kontaktowe:

www.mojsiuk.pl/centrum-blacharsko-lakiernicze/

Szukaj nas na Facebooku: www.facebook.com/BlacharniaMojsiuk

Serwisy firmy Mojsiuk znajdują się w:

1. Stare Bielice k/Koszalina ul. Koszalińska 89 tel.: +48 94 34 05 023

2. Szczecin ul. Pomorska 88 tel.: +48 91 48 08 707

3. Gorzów Wlkp. ul. Złotego Smoka 16 tel.: +48 95 30 10 000

Niech Twoje auto będzie zawsze w najlepszych rękach – wybierz Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze!