DJI 0119 2 1 Ludzie

Pałac Morski w Gąskach: idealny do wypoczynku i celebrowania wyjątkowych okazji

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – powiedzenie to sprawdza się na pewno w przypadku Pałacu Morskiego w Gąskach.

Mało kto wie, że niedaleko Koszalina znajduje się piękny neoklasyczny obiekt z drugiej połowy XIX wieku, położony jedynie 1000 metrów od nadmorskiej plaży. Otoczony jest zabytkowym parkiem o powierzchni niemal siedmiu hektarów z bukami, cyprysikami groszkowymi oraz klonami srebrzystymi. Skromnie ukryty za ich gęstym listowiem, zawsze z serdecznością oczekuje gości.

Pałac Morski w Gąskach, niegdyś arystokratyczna rezydencja, to obecnie całoroczny obiekt wypoczynkowy. Dysponuje on 30 pokojami hotelowymi o podstawowym standardzie – od dwuosobowych po nawet pięcioosobowe. Znajdująca się w budynku sala balowa z zaaranżowanymi kącikami wypoczynkowymi i urzekająca lokalizacja w zabytkowym parku tworzą iście sielską atmosferę. Bez wątpienia Pałac Morski stanowi dla wczasowiczów alternatywę wobec dużych, międzynarodowych resortów czy też gęsto ustawionych domków letniskowych.

svg%3E Ludzie

Obiekt posiada przy tym własne zaplecze gastronomiczne, a doświadczony zespół kucharski serwuje wyśmienite dania zaspokajające zróżnicowane gusta gospodarzy i gości.

Pałac to nie tylko wypoczynek w otoczeniu zieleni. Jest on również idealną przestrzenią do celebrowania ważnych wydarzeń rodzinnych – wesel, chrzcin, rocznic, urodzin czy imienin. Przy stołach w sali balowej wygodnie zasiądzie do 100 gości. W sąsiadujących dwóch mniejszych komnatach można zatańczyć albo chwilę odpocząć od gwaru. Pałacowy ogród jest zaś idealną scenerią do zorganizowania poprawin lub innych spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu.

Zielone otoczenie Pałacu Morskiego jest również wyśmienitym miejscem do zabawy małych gości, dla których stworzyliśmy bezpieczny plac zabaw. W razie niepogody zapraszamy dzieci do bawialni wewnątrz pałacu.

Kojąca atmosfera tego miejsca powoduje, że nawet krótki weekendowy pobyt ładuje najbardziej wyczerpane baterie. Zapraszamy więc do Pałacu Morskiego w Gąskach!

KONTAKT:

76-034 Sarbinowo, Gąski 14
+48 500 730 780
hello@palacmorski.pl