Dermalogica wnetrze 1 Temat z okładki

Dermalogica – Klinika medycyny estetycznej

svg%3E Temat z okładki

DERMALOGICA Klinika Medycyny Estetycznej, jedna z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej, to niezwykłe miejsce na urodowej mapie Koszalina, które istnieje już od 2010 roku. Klinika powstała z myślą o osobach ceniących profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Tu nad dobrym samopoczuciem, zdrowiem, pięknem i harmonią można pracować w wyjątkowych okolicznościach. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Luksusowe wnętrza, zaangażowany personel, zapewnienie prywatności oraz poczucia bezpieczeństwa, szeroki zakres usług, najbardziej zaawansowana linia kosmetyków, obsługa pozabiegowa oraz ambicja bycia liderem w dostarczaniu zorientowanych na pacjentów rozwiązań.

DERMALOGICA to miejsce, w którym stawiamy na najnowocześniejsze technologie, najwyższej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, innowacyjne zabiegi, specjalną linię dermokosmetyków: Dermalogica, Neuvia, Forrled oraz kompleksowe podejście do potrzeb pacjentek i pacjentów w myśl hasła:

,Pod powierzchnią skóry, którą widzisz, jest skóra jakiej pragniesz. Odkryj ją już dziś

– Medycyna estetyczna staje się częścią zdrowego stylu życia. Dziś korzystamy z zabiegów Anti-Aging nie tylko po to, by wyglądać lepiej, ale przede wszystkim po to, by czuć się lepiej we własnej skórze. Dlatego tak ważne jest kompleksowe i holistyczne podejście do urody, które wymaga wiedzy i doświadczenia specjalistów, zabiegów o udokumentowanej skuteczności oraz wreszcie miejsca z atmosferą, dzięki czemu chce się do niego wracać – mówi Edyta Słupczewska, właścicielka kliniki.

svg%3E Temat z okładki

Medycyna w dobrych rękach

Zatrzymaj czas – wypowiadamy nieraz w myślach zaklęcie, przyglądając się sobie w lustrze. Wiemy jednak, że to niemożliwe – nie wierzymy w magię. Co innego w technologię. A tę dają nam zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają na kompleksową eliminację oznak starzenia się skóry.

Mezoterapia, zamykanie naczynek czy lifting twarzy za pomocą najnowocześniejszych nici haczykowych (w tym korekta odstających uszu czy korekta nosa) i wiele innych zabiegów, zawsze indywidualnie dobieranych do problematyki danego pacjenta – niezależnie od celu wizyty i skali problemu, z którym przychodzimy do kliniki, pierwszy etap to diagnoza.

Na początek dokładny wywiad medyczny, szczegółowa analiza stanu skóry oraz opracowanie programu leczenia. Do tego idealnie sprawdza się technologia Fotomedicus, która jest systemem fotograficznej dokumentacji medycznej wraz z analizą i planowaniem zabiegów. To oprogramowanie i ściśle z nim zintegrowane urządzenie, którego celem jest dostarczenie lekarzom medycyny estetycznej narzędzi do planowania zabiegów i prowadzenia szczegółowej medycznej dokumentacji opisowej przypadków i przebiegu terapii.

W medycynie estetycznej uroda ma ścisły związek ze zdrowiem, a właścicielka kliniki rozumie to doskonale, dlatego inwestycja w najnowsze, przebadane technologie poparte badaniami naukowymi są w tym miejscu priorytetem.

svg%3E Temat z okładki

W ofercie znalazł się szereg zabiegów odpowiadających na bardzo różnorodne problemy estetyczne oraz zdrowotne. Można znaleźć w niej zarówno zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii czy laseroterapii. Tworząc ofertę kliniki, z jednej strony wybierałam sprawdzone, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne od wiodących dostawców, z drugiej zaś miałam ambicje pozyskania wybitnych ekspertów i to się udało. Kadra medyczna to osoby z wieloletnim doświadczeniem, różnych specjalności, zarówno kosmetolodzy, którzy ukończyli uczelnie medyczne, jak i lekarze posiadający tytuły naukowe oraz stopień doktora nauk medycznych – opowiada Edyta Słupczewska.

Sercem niezwykle bogatej oferty procedur odmładzających Kliniki DERMALOGICA są lasery. – Jestem wielką orędowniczką laseroterapii ze względu na potwierdzoną badaniami wszechstronność jej zastosowań, bardzo wysoką skuteczność, niską inwazyjność, brak konieczności przechodzenia uciążliwej rekonwalescencji oraz piękne, naturalne efekty. Zabiegi laserowe są w stanie odpowiedzieć na bardzo różnorodne, indywidualne potrzeby pacjentek i pacjentów – od minimalizacji zmarszczek, blizn, przebarwień, rozszerzonych porów czy rozstępów, przez zamykanie naczynek, leczenie trądziku czy rumienia. Jednak urządzenia laserowe dostępne na rynku mogą się od siebie bardzo różnić jakością, a przez to skutecznością działania. W DERMALOGICA wybór padł na najlepsze, sprawdzone i certyfikowane technologie. – Dlatego wybór właściwej kliniki jest tak ważny. Tylko wtedy mamy gwarancję najwyższego bezpieczeństwa oraz najlepszych możliwych efektów- komentuje Edyta Słupczewska.

Klinika DERMALOGICA jako stylowe laboratorium

Tam, gdzie dba się o piękno, również powinno być pięknie, a w przypadku Kliniki DERMALOGICA miejsce jest wyjątkowe. Taki efekt uzyskaliśmy dzięki współpracy z panią Anettą Kazimierską z pracowni 2t-studio art&design. Poddane rewitalizacji wnętrza spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Była to wymagająca inwestycja obejmująca kompletną przebudowę, a także aranżację powierzchni. Powstały projekt pracowni korzysta ze współczesnego designu i jednocześnie spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Daje nam to niewątpliwą satysfakcję i jest bardzo pozytywnie odbierane przez pacjentki oraz pacjentów i wszystkie osoby odwiedzające klinikę. Chcemy zadbać o to, żeby wizyta w klinice była zawsze wyjątkowym doświadczeniem, ponieważ to, co najmocniej przyciąga do miejsca, to jego atmosfera, którą tworzy zespół. Poza pozyskaniem wiodących na rynku rozwiązań technologicznych oraz specjalistów w swoich dziedzinach wyjątkowo dużo uwagi poświęcamy więc zapewnieniu komfortu wizyty, a wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych Pacjentach.

Dziękujemy Wam za zaufanie.

svg%3E Temat z okładki

Edyta Słupczewska systematycznie uczestniczy w prestiżowych konferencjach i sympozjach naukowych podczas międzynarodowych kongresów medycznych. Brała udział między innymi w kongresach IMCAS w Paryżu i w Monako. Najnowsza konferencja naukowa, z której wróciła pod koniec listopada bieżącego roku, to ICAD w Bangkoku, będąca jedną z największych międzynarodowych konferencji gromadzących lekarzy z całego świata.

Kongres Medycyny Estetycznej ICAD w Bangkoku 2022 to nie tylko teorie wykładów, czy pokazy nowości, ale również niesamowita dawka wiedzy. Właścicielka kliniki udzieliła nawet wywiadu w tajskiej telewizji! Sam udział, jak i wywiad, odbiera jako ogromne wyróżnienie: – Podczas wykładów prowadzonych przez światowej sławy specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej poszerzałam swoją wiedzę, aby nasi pacjenci cieszyli się ciągle najwyższym standardem wykonywanych przez nas zabiegów – mówi Edyta Słupczewska, właścicielka koszalińskiej Kliniki Dermalogica. – Był to naprawdę wymagający i intensywny czas, ale satysfakcja jest zdecydowanie ogromna. Na kongresie w Bangkoku szukałam dla naszych pacjentek i pacjentów nowości oraz innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej. A naprawdę jest o czym myśleć, ponieważ było tam ponad 100 marek, które prezentowały swoje produkty i technologie. Z pewnością wróciłam do Polski z głową pełną nowych pomysłów i planami na dalszy rozwój kliniki. Kongres zrobił na mnie ogromne wrażenie.

A gdzie kolejny kongres? Mogę uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że kolejny kongres będzie spełnieniem moich marzeń – Japonia, nie mogę się go doczekać!

Drodzy Pacjenci, Klinika Dermalogica szykuje dla Was mnóstwo nowości!