Honda salon 1 Motoryzacja

Nowy salon Hondy

Warto było poczekać na nowy salon Hondy, który jest zupełnie nowy, elegancki, wygodny i spełnia najnowsze standardy wizerunkowe tej japońskiej marki.

 

Honda salon 2Obecny salon spełnia nowe standardy Hondy, która zmierza do tego, by wszystkie jej przedstawicielstwa handlowe miały w całej Europie taki sam wygląd.

Jacek Rachwalski, kierownik salonu Hondy mówi: – To nie był remont, a całkowita przebudowa. Na miejscu starego powstał nowy obiekt. Jego powierzchnia jest bardziej przestronna ponieważ salon powstał na planie kwadratu, jest przez to dużo wygodniejszy i umożliwia dużo lepszą ekspozycję samochodów.. Dodatkowo – ponieważ mamy antresolę – część biur została przeniesiona na nią, przez co uzyskaliśmy dodatkowy efekt przestronności. Osobna sprawa to zastosowanie dużych przeszkleń – światło dzienne dociera do wnętrza z każdej strony. Ze strony gości i nabywców aut spotykamy się z samymi dobrymi opiniami na temat naszego nowego miejsca pracy.

Kolejną pozytywną zmianą, którą przyniosła przebudowa, jest to, że pojawiło się dodatkowe miejsce na wydawanie samochodów.

Z kolei klienci chwalą sobie urządzenie nowego kącika kawowego, w którym na eleganckich kanapach, z kawą lub herbatą w ręce, można poczekać na załatwienie sprawy.

Warto zaznaczyć, że serwis został również przebudowany I jest połączony bezpośrednio z salonem sprzedaży. Koszaliński serwis od lat należy do najwyżej ocenianych w kraju punktów. obsługi bieżącej i naprawczej samochodów marki Honda.

Kiedy pytamy Jacka Rachwalskiego o auta najczęściej wybierane obecnie z palety modeli Hondy, słyszymy w odpowiedzi: – Utrzymuje się tendencja wzrostowa dla samochodów typu SUV. Do nich przesiadają się najchętniej ci, którzy wcześniej używali wersji sedan. Ale również sedany i hatchbacki mają swoich zwolenników. Na przykład Honda Civic w obu wersjach pozostaje hitem. Obecnie obowiązuje na nią bardzo korzystna oferta, podobnie jak na modele CR-V i HR-V. Zapraszamy do salonu i do zapoznania się ze szczegółami.

 


 

Honda Civic, którą w imieniu Świetego Mokołaja rekomenduje Jacek Rachwalski, kierownik salonu_

HONDA CIVIC

Obecnie Hondę Civic 4d można nabyć w leasingu w racie zaczynającej się od 557,38 zł netto miesięcznie (46% wpłaty, 35% wykup, okres leasingu – 36 miesięcy).


Honda CR-V

HONDA CR-V

Większego SUV-a Hondy – model CR-V – można nabyć aktualnie już od: 729,22 zł netto miesięcznie (46% wpłaty, 35% wykup, 36 miesięcy).


Honda HR-V

HONDA HR-V

Mniejszego z SUV-ów marki Honda, czyli i model HR-V, można nabyć aktualnie już od 638,21 zł netto miesięcznie (46% wpłaty, 35% wykup, okres leasingu – 36 miesięcy).


Zapraszamy do nowego obiektu salonu i serwisu.
Wszelkich informacji na temat prezentowanych modeli udziela Autoryzowany Salon Honda Mojsiuk Auto KM
w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89 lub pod nr tel.: 94/34 77 363

www.honda.mojsiuk.pl

Szukaj nas na Facebooku: Honda Mojsiuk Auto K