IMG 7754 kopia Motoryzacja
Fot. Agnieszka Orsa

Mercedes-Benz Mojsiuk Serwisem Roku 2017 – Samochody Ciężarowe!

Grupa Mojsiuk co roku silnie zaznacza swoją obecność w rozmaitych rankingach importerów samochodów. Oto kolejny jej sukces: firma Mercedes-Benz Polska przedstawiła podsumowanie 2017 roku w kategorii samochodów ciężarowych, w którym spółka Mercedes-Benz Mojsiuk, działająca na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego, zajęła czołowe lokaty w skali całej Polski i odebrała w związku z tym prestiżowe nagrody.

 

Od dawna jest już standardem monitorowanie przez importerów poziomu zadowolenia klientów kupujących i serwisujących samochody u poszczególnych dealerów, w klasyfikacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Mercedes-Benz Trucks w Polsce.

Jeśli chodzi o ocenę pracy serwisu, pod uwagę brane są m.in. czas naprawy, zadowolenie z obsługi podczas wizyty w serwisie, terminowość wykonania usługi. Tak zebrane dane są poddawane analizie i na koniec roku pozwalają na wyłonienie tych serwisów, z których klienci są najbardziej zadowoleni.
Fachowość i jakość usług świadczonych przez serwis ciężarowy Mercedes-Benz Mojsiuk została potwierdzona uzyskaniem tytułów:

– I miejsce Dział Obsługi Posprzedażnej Mercedes-Benz Trucks 2017 w Polsce
– Dealer Roku 2017 w kategorii Sprzedaż Części
– Dealer Roku 2017 w kategorii Serwis 24 h

nagrody-26.01.18-4mały

 

Warto odnotować , że serwis Mercedes-Benz Mojsiuk jako Dealer Roku 2017 w Kategorii Serwis 24 h posiada to zaszczytne wyróżnienie również za rok 2015 oraz 2014.

Oprócz docenienia działań w segmencie Obsługi Posprzedażnej Mercedes-Benz Mojsiuk został również wyróżniony w kategorii Sprzedaż Samochodów Ciężarowych za osiągnięte wyniki w roku 2017:

– III miejsce w sprzedaży samochodów ciężarowych Mercedes-Benz Trucks 2017 w Polsce
– dwa wyróżnienia dla Najlepszych Handlowców – przynależność do elitarnego Klubu 100, za osiągnięcie indywidualnych wyników sprzedaży (ponad 100 pojazdów sprzedanych w roku 2017)

 

Cieszy fakt, że w naszym regionie są firmy, które osiągają najlepsze wyniki w skali całego kraju. Powyższe osiągnięcia firmy Mercedes-Benz Mojsiuk udowadniają, że jest ona solidnym partnerem i wsparciem dla lokalnego biznesu transportowego, wciąż zwiększając grono usatysfakcjonowanych klientów w okolicach Koszalina, Szczecina i Gorzowa.

 

Mercedes-Benz Mojsiuk zaprasza do autoryzowanych salonów i serwisów

Stare Bielice 128 k/Koszalina, tel.: 94 34 77 371
Szczecin, ul. Pomorska 88, tel.: 91 48 08 715
Gorzów Wlkp. ul. Złotego Smoka 16, tel. 95 301 00 00

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.mojsiuk.mercedes-benz.pl