Mercedes 1 Motoryzacja

Prezenty Świętego Mikołaja i Grupy Mojsiuk

Kto powiedział, że świąteczny podarunek musi się zmieścić pod choinką? Może przecież stanąć przed domem albo w garażu. Dla tych z Państwa, którzy zgadzają się z tym poglądem przedstawiamy trzy podpowiedzi.

 

Mojsiuk-0518
Krzysztof Kwiatkowski, doradca handlowy

Honda Civic 5D 1.5 manualna skrzynia biegów, wersja sportowa, 182KM

 

Nowy, pięciodrzwiowy Civic jest najbardziej dynamicznym i wyrafinowanym modelem w historii dziesięciu generacji tego modelu. To najbardziej zaawansowana technicznie konstrukcja w całych dziejach japońskiej firmy, która wprowadza tym samym nową jakość w segmencie samochodów kompaktowych.

Civic jest kluczowym modelem dla Hondy w Europie i jednym z głównych elementów na drodze do sukcesu sprzedażowego i produkcyjnego japońskiej firmy w tym regionie. Dla wielu europejskich klientów Civic jest synonimem Hondy. W przypadku modelu najnowszej generacji zespół projektantów dążył do całkowitego odmłodzenia charakteru tego auta.

Nowa Honda Civic została zaprojektowana od podstaw w celu osiągnięcia doskonałych właściwości jezdnych. Lekka, bardzo sztywna karoseria – stworzona z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych oraz nowoczesnych technik konstrukcyjnych – pozwala uzyskać niski środek ciężkości, natomiast nowe, wyrafinowane zawieszenie zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy.

Rata kredytu dla prezentowanego modelu wynosi od 542 zł brutto miesięcznie
Więcej szczegółów na www. honda.mojsiuk.pl

 


 

Rafał Zawada, szef sprzedaży samochodów osobowych Mercedes-Benz
Rafał Zawada, szef sprzedaży samochodów osobowych Mercedes-Benz

Mercedes GLA – najbardziej sportowy off-roader w swej klasie.

Pod względem ciekawości i śmiałości nowy GLA jest prawdziwym off-roaderem. Z drugiej strony linie jego designu emanują czystą dynamiką, jakby był sportowym coupé. Patrzymy z zadziwieniem: nowy GLA nie pasuje do żadnej szuflady, lecz jest doskonale dopasowany do życia swego użytkownika. Wizerunek nowego GLA zyskał teraz jeszcze na mocy i off-roadowym charakterze. Wiele się zmieniło, aby nowy Mercedes GLA mógł pozostać wiernym sobie ‒ jako najbardziej sportowy i porywający crossover w swej klasie.

Wśród ekskluzywnych elementów designu nowego GLA są na przykład osłona przeciwwjazdowa stylizowana na ząb łyżki koparki, wybrzuszenia na masce silnika oraz lakier w opcjonalnym kolorze szarość gór designo magno. To brzmi ekscytująco, prawda? I jeszcze lepiej wygląda! Dostępne są trzy linie designu – Style, Urban i AMG. Ponadto na życzenie – wyrazisty pakiet Night. Można więc swobodnie realizować swoje wyobrażenia.

Miesięczna rata dla prezentowanego modelu wynosi 1634 zł netto w programie Lease&Drive.

Więcej szczegółów na www.mojsiuk.mercedes-benz.pl

 


 

 

Dariusz KieliańskiKompaktowy SUV PEUGEOT 2008

Model ten, doskonale wykończony wyjątkowej jakości materiałami, otwiera drzwi do świata prawdziwie intensywnych doznań. Warto wypróbować PEUGEOT i-Cockpit®. Kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i ekran dotykowy zapewniają dynamiczne, intuicyjne i bezpieczne prowadzenie przy zachowaniu optymalnej przyczepności.

SUV PEUGEOT 2008 został wyposażony w szereg nowych technologii – systemy wspomagania kierowcy, usługi towarzyszące i systemy bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby zapewnić kierowcy maksimum doznań i radości z jazdy tym wyjątkowym samochodem.

Nowy SUV PEUGEOT 2008 wyposażony jest w silnik 1.2 PureTech 110 S&S, połączony z sześciobiegową skrzynią automatyczną EAT6. Takie rozwiązanie sprzyja optymalizacji zużycia paliwa i intensyfikuje doznania za kierownicą. Skrzynia EAT6 wykorzystuje technologię Quickshift, która zapewnia szybką i płynną zmianę biegów.

Co warto podkreślić, efektywność energetyczna skrzyni EAT6 odpowiada skrzyni manualnej, dzięki redukcji wewnętrznego tarcia i wyposażeniu jej w konwertery, które blokują się, ograniczając uślizg.
Dzięki tym zabiegom różnica w emisji dwutlenku węgla pomiędzy samochodem ze skrzynią EAT6 i samochodem ze skrzynią manualną została zredukowana do zaledwie 7 g CO²/km (przy oponach o standardowych wymiarach). Wersja EAT6 zapewnia radość z jazdy na doskonałym poziomie, zachowując niskie spalanie.

SUV Peugeot 2008 dostępny jest w ratach miesięcznych wynoszących już od 634 zł netto (od zerowej wpłaty własnej) w leasingu Perfect Drive.

Więcej szczegółów na www. mojsiukmotor.peugeot.pl