cover sa03 Prestiżowy Ślub

Weselny stres bierzemy na siebie

svg%3E Prestiżowy Ślub

Ślub jak z bajki, małe przyjęcie czy wielka weselna feta – wszystko brzmi świetnie, tylko jak się za to zabrać? Przygotowania do tego, czasem jedynego w życiu tak dużego wydarzenia przyprawiają o zawrót głowy, no chyba, że zabiorą się za to profesjonaliści. Agencja Ślubna Wymarzone Wesele działa na rynku koszalińskim od dobrych kilku lat. Do tej pory zorganizowała setki: większych i mniejszych, tych z rozmachem i bardzo kameralnych przyjęć weselnych.

Paulina Leszczyńska, założycielka agencji, mówi, że nie ma rzeczy nie możliwych, a nawet gdy brak pomysłu na ten wyjątkowy dzień, to „Wymarzone Wesele” pomoże znaleźć na to sposób. – Organizowaliśmy przyjęcia tematyczne, nawiązujące do dalekich podróży lub ulubionych filmów czy bajek – opowiada. – Śluby przygotowywaliśmy na plaży, w ogrodach, pod gołym niebem czy parkach. Tworzyliśmy zupełnie malutkie, bardzo kameralne i niezwykle urocze przyjęcia, ale również mamy bardzo duże doświadczenie w dużych, tradycyjnych weselach na kilkadziesiąt osób. Ślub, wesele to stres – mówi Paulina Leszczyńska. – Nic dziwnego, to bardzo ważny dzień i każdy chciałby, aby był idealny i wymarzony. Od ściągnięcia z głowy stresu związanego z przygotowaniem, organizacją, planem i atrakcjami związanymi z przyjęciem jesteśmy my. Planujemy, podrzucamy pomysły, doradzamy, konsultujemy, a także koordynujemy. Dostarczamy dekoracje, ale i rzeczy niezbędne, jak aranżacje stołów czy krzeseł, jeśli jest taka potrzeba. Tworzymy indywidualne i spersonalizowane zaproszenia i elementy dekoracyjne. Dbamy o kwiaty i oprawę muzyczną. Trzymamy w ryzach scenariusz i realizujemy zaplanowane wcześniej najwspanialsze momenty tego dnia – dodaje.

Do tych co się zastanawiają, z pewnością przemówią wspaniałe fotografie. Na stronie internetowej Agencji Wymarzone Wesele zainspirować można się niezwykłymi przyjęciami ślubnymi, które zostały dotychczas zorganizowane. – Branża ślubna nieustannie się rozwija i zaskakuje. Każdego sezonu na Młodych czekają nowe trendy i coraz odważniejsze pomysły. Robimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom i to co być może było tylko w sferze skrytych marzeń – zrealizować – mówi założycielka agencji. – Regularnie szkolimy się, poszerzamy nasz asortyment. Kochamy wyzwania, to one są motorem naszego rozwoju. Uwielbiamy tworzyć realizować zachcianki, zarówno te ekstrawaganckie, jak i te bardzo tradycyjne i rodzinne. Na każdy pomysł mamy kilka rozwiązań. Współpracujemy z profesjonalistami, a polecane przez nas miejsca są sprawdzone i gwarantują wspaniałą zabawę, smaczne potrawy i niezapomniane wrażenia – dodaje.

Od czego zacząć? Od umówienia się na ślubną konsultację. Na tym etapie można zdecydować się na jedną z wielu propozycji współpracy z Agencją Wymarzone Wesele. Oferta zaczyna się od wypożyczenia niezbędnych dekoracji, po pełną organizację i koordynację dnia ślubu. Wymarzone wesele to po latach zbiór wspaniałych wspomnień, pamiątek i momentów, do których z przyjemnością się wraca. To również rodzinne spotkanie, czas z przyjaciółmi, zapisany na pięknych fotografiach. I zupełnie nie ma to znaczenia, czy jest to wasz pierwszy, drugi czy trzeci ślub, a także czy ma być on kameralny czy wystawny Agencja Wymarzone Wesele pomoże Wam zadbać o każdy szczegół, wprowadzi magię i pokaże zupełnie nowy wymiar weselnych przyjęć.

Ślub z klimatem

svg%3E Prestiżowy Ślub

To w jakim otoczeniu powiemy sakramentalne „tak” ma ogromne znaczenie. Młode Pary nie mają w zasadzie żadnych ograniczeń. Ślub na plaży – żaden problem, ślub w domu rodziców – proszę bardzo! Wesele w rustykalnej stodole, a może w pięknej bankietowej sali w jednym z licznych w naszym regionie hoteli – nie ma sprawy. Aby każde z tych miejsc zyskało na klimacie i spójnie prasowało do całej wizji tego wyjątkowego wydarzenia, należy postawić na dobre, trwałe, wysokiej jakości i niebanalne dekoracje. Agencja Wymarzone Wesele ma na swoim koncie najróżniejsze realizacje. Bardzo często tworzy je pod konkretne zlecenie, tym samym spełniając marzenia Młodych, a te bywają naprawdę – nie z tej ziemi. Paulina Leszczyńska podkreśla wagę detalu, od personalizowanych zaproszeń, po podziękowania dla gości. Każdego sezonu na rynku pojawią się nowe trendy, kolorystyka, a także sposoby aranżacji, choć spora cześć klientów Agencji Wymarzone Wesele to tradycjonaliści. Jednak współczesne tradycyjne wesele niemalże nie ma nic wspólnego z tymi, które znamy sprzed kilkudziesięciu lat. Zdecydowanie oprawa, kolory, motywy przewodnie, a przede wszystkim dekoracje odgrywają kolosalną rolę. Nie bójcie się marzyć – mówi Paulina Leszczyńska. – Każdy ślub i wesele są inne, pełne różnych emocji, a później wspomnień i sentymentalnych powrotów do fotografii. Wspaniale jest czuć się wyjątkowo w tym dniu. Z naszymi dekoracjami dajemy wam na to gwarancję – podkreśla.

Kwiaty mówią więcej niż słowa

svg%3E Prestiżowy Ślub

Wszystko zaczyna się od kwiatów. Pierwsza randka, rocznica poznania, urodziny, imieniny i w końcu ten jedyny wymarzony, cudny i wyjątkowy bukiet ślubny. Co za wspaniałe czasy mamy, że w zasadzie bez względu na porę roku możemy cieszyć się ulubionymi gatunkami kwiatami i komponować je nie tylko w tej niepowtarzalnej wiązance, ale również jako motyw przewodni przyjęcia weselnego. Moda na kwiaty chyba nigdy nie przeminie jednak, jeśli chodzi o kolorystykę to trendy zmieniają się dość często. W tym sezonie królują pastele. Niewinne i delikatne zestawienia, swoją objętością wypełniają wnętrza. Kolorowo barwiona gipsówka, piwonie, hortensje czy w specjalny sposób wywinięte płatki kremowych róż to najgorętsze zestawienia. Branża florystyczna trwale się rozwija i zaskakuje. Nietypowe połączenia, nawet w klasycznych barwach przyprawiają o zawrót głowy. Kwiaciarnia by Wymarzone Wesele na każdy sezon ślubny przygotowuje specjalne propozycje. Na co dzień punkt czynny przy ul. Bukowej (w Polo Markecie) posiada bogatą ofertę okolicznościową. Zaglądają tu zakochani, wdzięczni, tęskniący – wszyscy, którzy poprzez świeże kwiaty pokazać czułość z jaką myślą o obdarowanej osobie.

To nie prawda, że kwiaty są nie trwałe i cieszą oko tylko chwilę. Wieczne róże, flower boxy, wianki, to pomysły na zatrzymania świeżych kwiatów w niezmienionej formie przez długi czas. Warto zajrzeć do tej właśnie kwiaciarni i na własne oczy zobaczyć jak ciekawie i kreatywnie można tworzyć bukiety i wiązanki okolicznościowe, na okazje specjalne, ale nawet ot tak po prostu do domowego wazonu.

Przyjęcie? Zrób to sam.

svg%3E Prestiżowy Ślub

Agencja Wymarzone Wesele rok temu ruszyła z wypożyczalną autorskich dekoracji. Na stronie internetowej znajdziecie szereg propozycji, które stanowić mogą bazę niebanalnych ozdób waszego wyjątkowego przyjęcia.

Wypożyczalnia to nie tylko propozycje na ślubne przyjęcie, ale także mnóstwo dekoracji na imprezy rodzinne, zjazdy, urodzinowe imprezy, komunie, baby shower, parapetówki itd.

Dla pokazania możliwości wykorzystania pojedynczych przedmiotów, autorzy dodali fotografię realizacji, które mogą służyć za inspirację do własnego wykorzystania.

Takiego miejsca brakowało od lat. Kłopotem było znalezienie kilkudziesięciu takich samych krzeseł, podtalerzy czy dekoracyjnych ścianek. Teraz to zupełnie proste, a wypożyczyć wszystko można z domu, na stronie internetowej www.wymarzonewesela.pl/wypozyczalnia

Z miesiąca na miesiąc asortyment powiększa się i dopasowuje do gustów klientów. Na wypożyczających czeka też kilka ciekawych i nietypowych przedmiotów i rozwiązań, które można samodzielnie wykorzystać podczas swoich przyjęć tj. ozdobne ścianki, kwiatowe aranżacje, czy drzewka niczym z wiśniowego sadu. Warto jednak na podstronę wypożyczalni zajrzeć z wyprzedzeniem i zarezerwować upatrzone rzeczy. Sezon na śluby i przyjęcia za pasem, a dekoracje tworzące klimat i budujące wspomnienia dobrze mieć zabookowane.

W wypożyczalni znajdziecie w zasadzie wszystko, od zupełnych podstaw do naprawdę wyszukanych dekorów. To duże ułatwienie i inspiracja dla tych co sami chcą zaaranżować przestrzeń i wyczarować klimat: u siebie w domu, ogrodzie, czy innym wynajętym miejscu.