Przyjecie w namiocie u Beaty i Mateusza 2 Prestiżowy Ślub

Z nimi weselny scenariusz jest pod kontrolą

Bukiety świeżych kwiatów i ślubne wiązanki, takie były początki. Teraz „Wymarzone Wesele”, którym kieruje Paulina Leszczyńska wraz ze swoim zespołem to: kwiaciarnia, agencja ślubna, dekoracje, a od bardzo niedawna wypożyczania sprzętu i dekoracji eventowych. Choć ich kalendarz pęka w szwach i są chwilę przed sezonem weselnym, które jako agencja organizują, nieustannie rozwijają się tworząc nowe, atrakcyjne oferty dla swoich klientów.

svg%3E Prestiżowy Ślub

Ich czwarte firmowe dziecko, jak nazywają żartobliwie wypożyczalnię dekoracji jest dopełnieniem bogatej oferty, jaką Wymarzone Wesele ma w swoim wachlarzu.

Jak szeroko działają, widać choćby po gotowych scenariuszach i indywidualnych ofertach, jakie przedstawiają swoim klientom. Znalezienie wymarzonej sali lub przestrzeni w wybranym terminie, dopracowanie menu, współpraca z fotografami, organizacja wszelkich, nawet najbardziej ekstrawaganckich atrakcji, dekoracja sali poprzedzona wieloma inspiracjami i gotowymi pomysłami, autorskie tematy przewodnie dopasowane indywidualnie do par, dekoracje kwiatowe, bukiety i wiązanki, prezenty dla gości, podziękowania dla rodziców, wynajem i dekoracja auta, współpraca z muzykami, instalacja i tworzenie własnych, niepowtarzalnych dekoracji i wiele wiele innych.

Agencja Ślubna Wymarzone Wesele zajmuje się również koordynacją dnia ślubu, a oznacza to, że wszystko odbędzie się według wypracowanego wcześniej scenariusza, ściągając problem z głowy państwa młodych lub ich bliskich. Z tej opcji korzysta wiele par, ponieważ szczególnie zależy im na tym, aby goście czy rodzice bawili się na przyjęciu nie obciążeni dogrywaniem poszczególnych punktów ceremonii.

Wymarzone Wesele to ponad 50 ślubów w roku, dochodzi do tego organizacja romantycznych i ekskluzywnych zaręczyn, dekoracje komunijne i ogromna ilość konsultacji z parami młodymi oraz ich rodzinami.

svg%3E Prestiżowy Ślub

Paulina Leszczyńska wraz ze swoim zespołem nieustannie sięga po nowe inspiracje i rozwiązania. Ich oferty to prawdziwe moodboardy, a ich elastyczne podejście nie zamyka ich na żadne tematy. Organizowali już śluby na dachu, w przydomowym ogrodzie, z tematem przewodnim z koreańskich bajek, śluby międzynarodowe, niewielkie uroczystości ślubne na plaży czy wesela na setki gości. Nieprzewidziane okoliczności mają wkalkulowane w swoją pracę biorąc na siebie często niemożliwe wręcz realizacje. Wiele par młodych dzięki ich drobiazgowej pracy dostrzega potencjał sali, wierzy w to, że nawet najskrytsze marzenia jak choćby „gwiaździste niebo” są możliwe. Ich praca i zaangażowanie pozwalają nie zgubić się w gąszczu detali o jakie należy zadbać i których warto pamiętać.

Paulina Leszczyńska i jej zespół śledzą najnowsze trendy, regularnie uczestniczą w szkoleniach, tak aby wprowadzić na nasz rynek atrakcyjne rozwiązania. Dotyczy to zarówno sfery trendów florystycznych, jak i ślubnych dekoracji. Niezależność daje jej również nieoceniona pomoc męża Tomasza, który tworzy wyjątkowe, zaprojektowane przez Paulinę elementy.

Choć najbardziej zachwycają spektakularne metamorfozy przestrzeni, to do każdego wydarzenia podchodzą indywidualnie. Liczy się zadowolenie państwa młodych, to dla nich ten dzień ma być wyjątkowy, często na całe życie. Szereg imponujących realizacji podejrzeć można na stronie internetowej Agencji Ślubnej Wymarzone Wesele, a po bukiety w nowoczesnych formach, zaskakujących i intrygujących wstąpcie do kwiaciarni, tam doświadczony zespół z pewnością zachwyci was swoimi pracami i trafi w gust obdarowanej osoby.

www.wymarzonewesela.pl/kwiaciarnia
Adres: Bukowa 10 (Polo Market) Koszalin
FB: Kwiaciarnia by Wymarzone Wesele

www.wymarzonewesela.pl
FB: Wymarzone Wesele
IG: wymarzonewesele