saturn bez znakow Ludzie

Galeria najlepszych marek

Od lat na rynku i od lat z elegancją, klasyką, a przede wszystkim wysoką jakością. Pod jednym dachem towary najlepszych polskich producentów odzieży, obuwia i domowych akcesoriów. W zalewie handlu internetowego i „sieciówek”, Saturn jest ostoją handlu i miejscem, w którym znajdziesz dosłownie wszystko, inwestując przy okazji w towary, którymi się zachwycisz i które pozostaną z tobą przez długi czas.

Mamy alternatywę! Saturn w każdym swoim dziale: mody męskiej, mody damskiej, części urodowej i tej związanej z wyposażeniem wnętrz oferuje towary inne od dostępnych powszechnie na rynku. To swego rodzaju jakościowa przeciwwaga do tego co proponuje większość sklepów.

Stawiając na jakość, klasykę, elegancję i dobrze skrojone fasony, nie sposób nie być klientem Saturna. Przejdźmy się zatem po galerii.

Moda damska, to jeden z czterech największych działów sklepu. Zaopatrzyć się tu można – w zależności od sezonu – w okrycia wierzchnie, klasyczne marynarki, spodnie, eleganckie koszule, sukienki i spódnice. Towary polskich firm z długoletnim doświadczeniem, które dbają o to, aby tkaniny i ich skład był najwyższej jakości. Podobnie jest z obuwiem. Znajdziecie tu buty takich producentów jak: Tamaris, Caprice, BioEko, s.Olivier i wielu innych. Wygodne, ale i modne, mają swoich wiernych fanów, którzy co sezon wracają po kolejne modele. Nic dziwnego, trudno wygodny, idealnie dopasowany do stopy but, zamienić na coś podlegającego tylko modzie, a nie zawsze biorącej pod uwagę komfort użytkowania.

Moda damska, to także szeroki wybór szali, czapek, apaszek, opasek. Miękkie i wysokogatunkowe dzianiny w wielu kolorach są nieodłącznym atrybutem damskiej szafy. Torby, portfele, parasole, klasyczne i ponadczasowe, pasujące do wszystkiego, znakomite na prezenty i upominki. Modę damską znajdziemy również na piętrze: domowe pantofle, bieliznę, nocne koszule, piżamki, polskich producentów, a wśród nich perełki, które pokochacie od pierwszego wejrzenia, a przede wszystkim dotyku.

Moda męska to marki premium: Pierre Cardin, Lee Cooper, Gate One czy Pioneer. Kolekcje mody męskiej w Saturnie prezentowane są w taki sposób, aby bez problemu łączyć ze sobą faktury i kolory. Ubranie się od stóp do głów jest tu o wiele prostsze. Podkreślić warto, że w sklepie jest obsługa, która pomoże w wyborze i doradzi. To wyróżnik, bo niestety w wielu sklepach musimy sobie radzić sami. Panowie również, dobiorą w Saturnie bieliznę, obuwie, domowe, pantofle, szale, nakrycia głowy i całą gamę akcesoriów od portfela po pasek.

Saturn to także dział drogeryjny. Najlepsze polskie firmy kosmetyczne takie jak: Bell, Bielenda, Celia, Eveline, Ziaja czy Joanna oferują tu najlepszej jakości produkty, które trudno znaleźć w dużych marketach, proponujących tylko swoje lub zagraniczne marki. Tuż obok, również na piętrze, ogromny wybór pościeli, poszew, ręczników, koców, obrusów, zasłon i firan. A także wazonów, szkła i zegarów.

Dział małego AGD i 1001 drobiazgów ściąga do Saturna wiele osób. Odwiedzają go ci, co startują w samodzielne życie i szukają pod jednym dachem niezbędnych akcesoriów, ci co urządzają się na nowo, ci, którzy cenią jakość i wytrzymałość sprzętów, a także ci, co lubią klasyczne, delikatne i kunsztowne szkło i ceramikę. Czajniki, garnki, patelnie, zestawy porcelany, kieliszki, wazy, talerze i eleganckie i klasyczne komplety sztućców firm, które swoją klasą gwarantują solidność wykonania i znakomite użytkowanie. Jest tu również bogato zaopatrzony dział domowej chemii. Nie boimy się tego powiedzieć, że tak dużego działu małego AGD nie ma w całym regionie. Zaspokaja on potrzeby bieżące i te „na lata”. Bez tak dobrze zaopatrzonego sklepu trudno wyobrazić sobie życie codzienne.

Saturn to jeden z najbardziej rozpoznawanych obiektów w Koszalinie, rocznie dziesiątki tysięcy osób poszukują tu dobrej jakości towarów. Przychodząc tu, inwestują w jakość, klasykę i dobre gatunki tkanin czy wysokiej klasy sprzęt. Klienci Saturna doceniają polskich producentów, znakomity skład, chcą wyróżnić się, nie podążając ślepo za nowinkami. Saturn to także miejsce, w którym znajdziecie perełki, rzeczy niezbędne i te, do których będziecie wracać latami. Do Saturna zaglądają coraz młodsi klienci doceniając jego atrybuty: wszystko w jednym miejscu, bliskość parkingu, niespieszna i spokojna atmosfera, w której decyzje o zakupie podejmuje się w pełnym komforcie.

Saturn ul. Zwycięstwa 44, Koszalin

Facebook: Dom Handlowy „Saturn”

poniedziałek- piątek: 10-18
sobota: 10-14