I9A0834 Zdrowie i uroda

Régene: Dla skóry, ciała i umysłu

Kiedy Karolina Maciejewska zaczęła przygotowywać się do otwarcia własnego gabinetu kosmetologicznego, szukała nazwy, która najpełniej kojarzyłaby się z tym miejscem. Stanęło na Régene z dopełnieniem „Skin, Body, Mind”, które przywodzić ma na myśl regenerację skóry, ciała i umysłu. Gabinet jest inny niż większość działających na rynku, tak jak oryginalna jest prezentowana przez nas sesja fotograficzna, która symbolicznie streszcza jego przesłanie.

_I9A0628Pani Karolina wyjaśnia: – Nie chciałyśmy, aby gabinety były jak inne. Przede wszystkim pragnęłyśmy uniknąć presji czasu, odczucia działania w pośpiechu. Dlatego w naszej recepcji nie ma zegara, zabiegi umawiamy z zapasem czasowym, nie używamy telefonów komórkowych, mówimy ściszonym głosem. W tle sączy się łagodna muzyka, oświetlenie jest stonowane. Prócz profesjonalnie wykonanych zabiegów, nasi goście zawsze mogą liczyć na miłą rozmowę i dawkę pozytywnej energii, która jest dla nas niezwykle istotna. Panie natychmiast odczytały nasze intencje. Same z siebie rezygnują z „komórek”, często przychodzą wcześniej niż umówiona pora i często po zabiegu siadają jeszcze na krótszą czy dłuższą chwilę, sięgając po książkę albo czasopismo, żeby się wyciszyć. Regenerację pojmujemy jako przywrócenie komfortu nie tylko fizycznego, ale również psychicznego. Wszyscy się spieszymy, w każdym obszarze życia, nie wyłączając dbania o urodę. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i zwalnia nie tylko tempo życia, ale również wraca do naturalnych form, metod, środków.

Zakres usług gabinetu to kosmetyka i kosmetologia oraz medycyna estetyczna – oferujemy zabiegi dotyczące skóry twarzy i całego ciała. Jest również makijaż, nauka makijażu i kursy dla profesjonalistów. Tym co nas wyróżnia, są terapie naturalne, w tym wywodząca się z Indii depilacja nicią i akupunktura kosmetologiczna. Nasza terapeutka ma duże doświadczenie i rozległą wiedzę. Zabiegi akupunktury estetycznej są spektakularne, dotyczą 100 tak zwanych punktów młodości na twarzy i dekolcie. Zmienia się po nich samopoczucie, zagęszczenie i dotlenienie skóry. Niemal tak, jak po liftingu – z tym, że jest to lifting nieinwazyjny. Myślałyśmy, że trzeba będzie panie namawiać do akupunktury estetycznej, a tymczasem zainteresowanie nią wielokrotnie przerosło nasze oczekiwania. Dlatego idąc za ciosem, wprowadzamy inną naturalną formę relaksacji, a mianowicie masaż dźwiękiem mis tybetańskich.

Otwarciu gabinetu towarzyszyła specjalna sesja fotograficzna. Zdjęcia wykonał znakomity fotografik Wojciech Gruszczyński, z którym Karolina Maciejewska współpracuje od siedmiu lat – ostatnio przy projekcie #portretdoskonaly. Pani Karolina komentuje: – Sesja to nawiązanie do starożytnego Egiptu, czyli źródeł świadomej dbałości o urodę. Chcieliśmy podkreślić, że w Régene nie my jesteśmy najważniejsze, a nasze klientki. One wobec wielu wypełnianych obowiązków często mają mało czasu dla siebie, dlatego symbolicznie postawiliśmy je w centrum.

 

_I9A1031

 

Zespół Régene

Karolina Maciejewska: kosmetolog, szkoleniowiec, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Wizażystka z 10-letnim doświadczeniem. Pracuje z klientami indywidualnymi, a także przy sesjach zdjęciowych, programach TV, eventach. Jest współautorką Warsztatów Stylu prowadzonych od kilku lat na terenie całej Polski.

Małgorzata Zoruk: dyplomowany kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, wizażystka. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, ukończyła również liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej m.in. w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu.
Aleksandra Hliwa: technik usług kosmetycznych i wizażystka. Tworzy naturalne, delikatne stylizacje rzęs, podkreślające wrodzone piękno pań.

Caroline Rynkiewicz: terapeutka medycyny chińskiej i akupunkturzystka. Absolwentka Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Ukończyła również specjalizację w zakresie akupunktury estetycznej i kosmetologicznej na poziomie podstawowym i zaawansowanym w Wrocławskiej Akademii Akupunktury i Medycyny Naturalnej.

Régene

Koszalin, ul. Bałtycka 2 lok.10 (kompleks dawnej restauracji Zorza)
Kontakt telefoniczny: 692 914 911
regene.kontakt@wp.pl
regene.pl

 

 
Zdjęcia: Wojciech Gruszczyński
Asystent fotografa: Marek Brzeziński
Modelka: Oliwia Grzyb
Model: Tomasz Kłos
Stylizacje: Elżbieta Maksimiuk
Makijaż: Karolina Maciejewska, Aleksandra Hliwa, Małgorzata Zoruk
Projekt wnętrz: Julianna Pietrzak
Wykonanie wnętrz i mebli: Sławomir Olszewski- D4Lux
Specjalne podziękowania: Pracownia Tortów Monika Rudnicka, Hodowla kotów Amoris Sentire, Weronika Zoruk