PerfektSkin 8685 Zdrowie i uroda

Perfect Skin- Odkrywanie piękna

Najlepsze dostępne na rynku zabiegi kosmetologiczne, wysoko wykwalifikowany zespół, niezwykła atmosfera, najwyższa jakość obsługi klienta przy zachowaniu atrakcyjnych cen – to filozofia Perfect Skin. Salon istnieje od wielu lat. W ostatnim czasie wzbogacił się w znakomity, najwyższej klasy, laser do bezbolesnej depilacji Motus AX. Dla poszukujących profesjonalnej pielęgnacji Klinika Perfect Skin to najlepszy adres.

 

PerfektSkin-8624Właścicielka Perfect Skin, Katarzyna Buttinghaus, z branżą jest związana od 14 lat, a więc czasów, gdy kosmetologia dopiero raczkowała. Od początku pracowała na własny rachunek, a obecna siedziba to spełnienie jej marzeń o własnym, ekskluzywnym salonie. Dotąd mieścił się on przy ulicy Dworcowej. Niedawno przeniósł się do nowego budynku z dużym parkingiem przy ulicy Lubuszan 2, tuż za osiedlem Wenedów. Miejsce jest kameralne i położone zaledwie 10 minut od centrum miasta. Ma wygodny, bezpłatny parking i zapewnia możliwość dyskretnego korzystania z wizyt.

W salonie jest wygodna recepcja i dwa kompleksowo wyposażone gabinety. Wkrótce dołączy do nich trzeci. Całość jest niezwykle elegancka i stylowa nad czym właścicielka pracowała z projektantką wnętrz i od wejścia nie pozostawia wątpliwości, że dba się w tym miejscu o piękno i urodę. – Przede wszystkim chciałam powiększyć przestrzeń, żeby klientki mogły korzystać z zabiegów w jeszcze bardziej komfortowych niż dotąd warunkach – podkreśla Katarzyna Buttinghaus. – Wiele z nich jest z nami od lat i już doceniło zmianę lokalizacji, a najważniejsza i tak pozostaje najwyższa jakość naszej pracy i pasja, z jaką ją wykonujemy.

Katarzyna Buttinghaus, specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej. W zespole jest Ewelina Fil-Lipińska, dyplomowana kosmetolog z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, ekspertka zabiegów anty-aging i kształtowania sylwetki oraz depilacji laserowej i fototerapii. O tych dziedzinach wie wszystko, ale wykonuje też inne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało, będące w ofercie salonu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym iniekcje toksyny botulinowej, przeprowadza współpracujący z Perfect Skin dr Przemysław Leyko, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, cieszący się ogromnym zaufaniem klientek.

Menadżerką salonu jest Marta Prokopowicz, wspierająca zespół w obsłudze klienta. – Naszą misją jest odnowa naturalnego piękna oraz poprawa wyglądu kobiet i mężczyzn w każdym wieku – podkreśla. – Wierzymy, że piękno tkwi w każdym z nas, a rolą naszych ekspertów jest jego pielęgnacja i odnowa. Dbamy o dobre samopoczucie naszych gości, przyjemną atmosferę i pełne zadowolenie, które gwarantują efekty przeprowadzanych procedur.

Od niedawna autoryzowana Klinika Perfect Skin dysponuje laserem aleksandrytowym Motus AX. To urządzenie najnowszej generacji i nie ma sobie równych w depilacji. Zalety lasera można długo wymieniać: jest szybki, nieinwazyjny, bezpieczny i bardzo skuteczny, ale przede wszystkim zupełnie bezbolesny. O tym, jak ważna to rzecz, wie każdy, kto próbował depilacji laserami diodowymi. Zawsze powodują one mniejszy lub większy dyskomfort, a często ból wymagający intensywnego chłodzenia czy będący przeszkodą do wykonania zabiegu w ogóle. Motus AX te nieprzyjemności całkowicie eliminuje. – Klienci mający wcześniejsze doświadczenia z depilacją są zaskoczeni, że zabiegi są nieodczuwalne, nawet w bardzo wrażliwych okolicach jak twarz, pachy czy bikini, także głębokie – podkreśla Ewelina Fil-Lipińska. – Delikatność zabiegu idzie w parze z jego wysoką skutecznością i wszechstronnością. Pracowałam z wieloma laserami, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.

Motus AX operuje falą 755 nm i radzi sobie nawet z jasnymi włosami, co jest poza zasięgiem większości laserów i wyklucza możliwość korzystania z procedury. Warto przetestować ją na własnej skórze, tym bardziej, że salon obecnie oferuje depilację w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Co prawda Motus AX umożliwia przeprowadzenie zabiegów o każdej porze roku, ale jesień i zima to dobry okres, by zacząć przygotowywać ciało na cieplejsze miesiące, a zabiegi depilacji – pamiętajmy! – wykonujemy w seriach. – Depilacja laserowa budzi ogromne zainteresowanie i jest ono coraz większe – mówi Ewelina Fil-Lipińska. – Także wśród mężczyzn i nastolatek. Wśród naszych klientów jest coraz więcej panów, którzy również decydują się na depilację ciała. Motus AX jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, także tych z niskim progiem bólu. Można nim wydepilować każdy obszar ciała.

Depilacja laserowa to specjalność Perfect Skin, ale w ofercie jest mnóstwo innych zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej, m.in.: wyszczuplające, odmładzające, nawilżające, wykonywane z użyciem najnowszych technologii. Są wśród nich: Hifu 4D, Plasma Handy, Dermapen, Profhilo, peelingi medyczne, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, nici pdo i cog, osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, a także makijaż permanentny. Dobór zabiegu poprzedza zawsze bezpłatna konsultacja.

Cyklicznie – raz w miesiącu – w Perfect Skin odbywa się, cieszący się ogromnym zainteresowaniem Botox Day. Toksyna botulinowa osłabia siłę skurczu mięśni czoła, brwi, okolic oczu oraz powiek dolnych, które powodują zmarszczki, a tym samym odmładza twarz, nadajejej świeży i wypoczęty wygląd. Zabiegi przeprowadza wspomniany już dr Przemysław Leyko, co jest gwarancją bezpieczeństwa procedury. Pacjentki przed zabiegiem są dokładnie konsultowane, każda otrzymuje też indywidualny plan terapii.

– Serdecznie zapraszamy do śledzenia nie tylko tego wydarzenia na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych, a na wszystkie pytania odpowiemy szczegółowo – zachęca Marta Prokopowicz. – Na wizytę można umówić się przez recepcję gabinetu lub telefonicznie.

 

Perfect Skin

ul. Lubuszan 2, Koszalin
tel: 507 513 183
www.perfectskin-koszalin.pl
perfectskin.koszalin@gmail.com
www.facebook.com/PerfectSkinMedycyna