DJI 0173 Pano Lato 2020

Centrum Handlowe Forum Koszalin – zakupy i rozrywka w jednym miejscu

Wystarczy rzut oka na tablice rejestracyjne samochodów zaparkowanych przed Centrum Handlowym Forum Koszalin, żeby stwierdzić, że odwiedza je „cała Polska”. Dla turystów spędzających wakacje nad morzem i na Pomorzu Środkowym jest ono jedną z urlopowych atrakcji, gwarantującą udane zakupy oraz możliwość zrelaksowania się w kinie, sieciowej siłowni albo którymś z punktów gastronomicznych.

 

forum-6017Centrum Handlowe Forum Koszalin to największy taki kompleks między Szczecinem a Gdańskiem. Znają i lubią je nie tylko mieszkańcy Koszalina i regionu, ale również goście z głębi kraju. Każdego lata parkingi centrum wypełniają się samochodami wczasowiczów z różnych zakątków Polski i zagranicy.

Przyjezdni, którzy odwiedzą to miejsce po raz kolejny, mogą się zdziwić, że od poprzednich wakacji zmieniło ono nazwę. Konkretnie – jesienią ubiegłego roku powróciło do nazwy pierwotnej. Poza tym niezmiennie zaprasza do ponad 120 punktów handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych, gwarantując udane zakupy i miłe spędzenie czasu. W Forum działa sześciosalowe Multikino. Dysponuje ono atrakcyjnym repertuarem filmowym dla widzów w każdym wieku, toteż zrelaksować się I lato 2020 I I lato 2020 I I 8 I I 9 I w nim może cała rodzina. Jest tu również sieciowa siłownia Zdrofit, która umożliwia treningi na najnowocześniejszych urządzeniach i z udziałem trenera osobistego. To z pewnością ważna informacja dla osób, które nie chcą wypaść z rytmu swoich zajęć sportowych.

Spacerując alejkami handlowymi klienci z pewnością dostrzegą, że stale uzupełnia ono ofertę o ciekawe marki. – Wśród nowości warto odnotować pojawienie się sklepu „50 Style” z branży modowej oraz „Homla” z branży wyposażenia wnętrz i dekoracji – mówi pani Urszula Lipińska, dyrektor Centrum Handlowego Forum Koszalin. – Przy czym lubiana marka „Home & You” pozostała u nas, powiększając wykorzystywaną powierzchnię.

Mix sklepów, jaki klienci zastają w Forum (włączając w to Castoramę i Decathlon), powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dopełniają go propozycje gastronomiczne w formie fast foodów, dań tradycyjnej kuchni polskiej, dań rybnych oraz słodkości oferowane przez dwie lodziarnie, kawiarnię i pijalnię soków naturalnych.

Forum Koszalin, traktowane jako miejsce spotkań, jest doskonałym punktem orientacyjnym – łatwo do niego dojechać samochodem ale również dotrzeć komunikacją miejską. Na pętli przy ulicy Gnieźnieńskiej znajdującej się naprzeciw centrum rozpoczynają się cztery linie autobusowe: nr 4, 8, 16 i 20 docierające do każdego koszalińskiego osiedla.

 

forum-6055

 

Dla kierowców ważna z pewnością jest informacja o dostępności miejsc postojowych. W podziemnej hali garażowej, przed budynkami i na dachu głównego obiektu Forum zapewnia swym klientom aż 1,6 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Część z nich jest wyraźnie oznaczona jako miejsca dla niepełnosprawnych i kobiet w ciąży. W najbliższym czasie zostanie też otwarta stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Forum Koszalin jest przyjazne czworonogom. Można wziąć pupila na zakupy! Wystarczy założyć psu kaganiec i zapoznać się z regulaminem na stronie internetowej pamiętając, że każdy najemca ma swoją politykę dotyczącą wprowadzania psów.

– Zapraszamy, witając każdego z uśmiechem – podkreśla dyrektor Urszula Lipińska. – Jestem przekonana, że spędzą u nas Państwo czas w sposób, który pozostanie w pamięci jako miłe wspomnienie na długo, a przynajmniej do kolejnych wakacji i następnego spotkania w Centrum Handlowym Forum Koszalin.

 

Forum Koszalin
ul. Paderewskiego 1
75-736 Koszalin
tel. 94 344 69 10
www.forum-koszalin.pl
www.fb.com/CHForumKoszalin

 

 

 forum-koszalin-mapa