BalticMarina Lato 2020

Baltic Marina Residence: Luksusowa przystań w Kołobrzegu

W bezpośrednim sąsiedztwie Mariny i Portu Jachtowego na Wyspie Solnej powstaje Baltic Marina Residence, budynek mieszkalny premium – idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnej przystani w Kołobrzegu z widokiem na morze i latarnię morską.

 

Baltic Marina Residence to nowy, prestiżowy punkt na mapie Kołobrzegu. Jest idealną propozycją dla tych, którzy cenią luksus oraz wygodę na co dzień i w wakacje. Projekt, przygotowany przez renomowanych architektów, przypomina elegancki i nowoczesny statek pasażerski. Elewacja utrzymana w naturalnych, stonowanych barwach znakomicie współgra z otoczeniem. Warto zwrócić uwagę na lokalizację budynku: do morza, które widać z okien apartamentów, można dojść krótkim spacerem, niedaleko znajduje się Marina i Port Jachtowy na Wyspie Solnej, a tylko kilometr dzieli od tętniącej życiem Starówki.

architektura2 kopia

Rezydencja składa się z 85 mieszkań usytuowanych na pięciu kondygnacjach. Ostatnie piętro, to luksusowa część wypoczynkowa dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Do dyspozycji będą mieli saunę i jacuzzi, a także absolutnie niepowtarzalne widoki, których podziwianie ułatwią specjalnie zaprojektowane tarasy.

Rozwiązania architektoniczne zastosowane w budynku sprawiają, że jest to idealna przestrzeń zarówno dla tych, którzy cenią estetykę, jak i wygodę. Wystarczy wspomnieć o kartach magnetycznych zapewniających dostęp do budynku, czy też przeszklonych, rozsuwanych drzwiach prowadzących do reprezentacyjnego lobby. Budynek będzie wyposażony w ekskluzywne udogodnienia: siłownię, salę fitness, jacuzzi, saunę, a także rowerownię. O potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości zadba concierge. Wszystko to zachęca do zakupu mieszkań również na cele inwestycyjne. Stosując takie rozwiązanie właściciel może wypoczywać w apartamencie w wybranych przez siebie terminach, a kiedy z niego nie korzysta, wynajmować go turystom. Może też zdecydować się na wynajem długoterminowy.

Mieszkania o powierzchni od 33 do 104 m2 wyróżnia ponadprzeciętna wysokość – 2,7 m, a w przypadku apartamentów na ostatnim piętrze – nawet 2,8 m. Wszystkie są idealnie doświetlone, co zapewniają wysokie okna (2,45 m), i mają wyjście na własny balkon, taras lub do ogrodu. Dostępne są w standardzie deweloperskim lub za dodatkową opłatą mogą zostać wykończone pod klucz w dwóch stylach: eleganckim i ponadczasowym New Hampton oraz minimalistycznym Modern. Obie opcje obejmują zabudowę kuchenną wraz z AGD oraz łazienkę (bez mebli ruchomych i TV).

Do rezydencji można dojechać drogą krajową nr 11 oraz nowooddaną trasą ekspresową, łączącą Kołobrzeg m.in. z lotniskiem w Goleniowie. Bliskość stacji kolejowej i przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że lokalizacja jest dostępna dla każdego

Baltic Marina jest inwestycją firmy UMS Investment, a generalnym wykonawcą została firma budowlana Soletanche Polska z Warszawy. Budynek ma być gotowy w październiku 2021 r.