W każdej firmie użytkującej samochód do celów służbowych, aby zwiększyć ekonomiczność działalności biznesowej, przedsiębiorca potrzebuje takiego samochodu, na którym zawsze może polegać oraz partnera finansowego zdolnego zaoferować mu indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach, w możliwie najkrótszym czasie. Na takie zapotrzebowanie odpowiedź jest tylko jedna: „Mercedes-Benz Mojsiuk zaprasza”.

 

Codzienne funkcjowanie podmiotów gospodarczych z każdym rokiem nabiera coraz większego tempa. Skraca się czas realizacji zamówień czy terminów dostaw. Powoduje to sytuację, gdzie kluczowego znaczenia nabiera współpraca z pewnymi i sprawdzonymi kooperantami lub oparcie prowadzonej działalności na sprawdzonych i pewnych narzędziach.

Z pewnością jednym z takich narzędzi jest w firmie samochód. Od jego niezawodności działania zależy życie wielu firm. Dlatego też wiele z nich decyduje się na zakup samochodów marki Mercedes-Benz i koszalińskiego dealera tej marki – firmę Mojsiuk.

40 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym w połączeniu z oferowaną niemiecką marką ugruntowało pozycję firmy jako sprawdzonego partnera i dostawcy niezawodnych środków transportu, ale to nie wszystko.

Firma Mojsiuk oprócz samego produktu oferuje klientom – firmom także indywidualnie dobrane rozwiązania i formy zakupu swoich samochodów, co także jest niesłychanie ważne dla tempa prowadzenia działalności, o którym napisano wyżej.
Dealer poprzez specjalnie utworzone do tego celu stanowiska ekspertów bankowych oferuje szybkie i zindywidualizowane propozycje zakupu oparte na ofercie Mercedes-Benz Financial Services, należącej do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata. Wszystko to sprawia, że przedsiębiorca, decydując się na skorzystanie z oferty firmy Mojsiuk, zyskuje spokój, komfort obsługi i oczekiwaną korzystną, indywidualnie skonstruowaną pod jego potrzeby ofertę praktycznie w miejscu zakupu i działania swojego przedsiębiorstwa.

Produkt – to jedno, forma zakupu to drugie, ale trzecim filarem oferty koszalińskiego dealera są ubezpieczenia, których wachlarz i fachowe doradztwo jest również dostępne na miejscu w salonie.

Podsumowując: wszystkie wyżej wymienione składowe oferty firmy Mojsiuk pozwalają na szybkie nabycie i wpięcie w codzienną pracę samochodu firmowego, zarówno osobowego, jak i dostawczego.

 

Spełnij swoje marzenie – taką propozycje możesz u nas usłyszeć

Zamiast kupować samochód na własność, przedsiębiorca może wybrać korzystne miesięczne raty leasingowe. Program finansowania Lease&Drive to wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych. Płacąc co miesiąc drobny ułamek ceny, można cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem, które daje jazda nowym Mercedesem. Nie trzeba przy tym inwestować własnego kapitału, a umowę można rozszerzyć o liczne dodatkowe opcje. Jeśli przedsiębiorca chce podnieść wizerunek swojej firmy i zawsze jeździć najnowszym modelem Mercedesa, a opisywanym wcześniej jednym z priorytetów funkcjonowania firmy jest finansowanie samochodu przy zachowaniu niskich kosztów miesięcznych w stałej wysokości, oferta Lease&Drive będzie doskonałym wyborem. Koszaliński dealer marki Mercedes-Benz – firma Mojsiuk, dysponuje szeroką ofertą samochodów osobowych i dostawczych dostępnych od ręki.

 

Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu – w salonie dealerskim

Pozostałe plusy tej formy zakupu auta to:

 • Brak opłat za rejestrację samochodu.
 • Lease&Drive pomoże obniżyć koszty administracyjne i łatwiej zaplanować wydatki związane z samochodem w firmie.
 • Dzięki wysokiej, gwarantowanej wartości końcowej, opłaty miesięczne będą wyjątkowo niskie.
 • Elastyczność finansowania – umowa może zawierać samo finansowanie, ale można też rozbudować ją o dostępne dodatkowo opcje:
  • ubezpieczenie komunikacyjne – dzięki dostępnej na miejscu ofercie ubezpieczeniowej nabywca samochodu, może spokojnie się odprężyć. Dzięki dopasowanym ubezpieczeniom dla zakupionego Mercedesa możliwe jest stworzenie ochrony całkowicie zgodnej z zakresem oczekiwania klienta. Chroniony jest nie tylko samochód, ale kupujący otrzymuje pewność, że samochód w razie uszkodzenia zostanie naprawiony w warsztacie Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakierniczym zgodnie z wymaganiami producenta,
   ubezpieczenie GAP – zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieżowej pojazdu. W przypadku tak nieszczęśliwego wydarzenia, jakim jest szkoda całkowita pojazdu będąca następstwem wypadku, lub kradzież pojazdu, wysokość odszkodowania z ubezpieczenia Auto-Casco jest niższa niż wartość fakturowa pojazdu.
  • Ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę pomiędzy fakturową wartością zakupu pojazdu, a wartością wypłaconego odszkodowania Auto-Casco.
  • pakiet gwarancyjny, a także,
  • umowę serwisową,
  • kartę paliwową oraz koszty sezonowej wymiany opon.

 

 • Tylko od kupującego zależy, czy wykupi użytkowany samochód na własność po zakończeniu umowy. Można także zwrócić go do dealera i wymienić na nowy lub wydłużyć umowę na kolejny okres.

 

Przykładowe oferty dostępne od ręki w systemie wyszukiwarki Stock Browser Dealer Mojsiuk:

 

 

Wszystkie to można znaleźć u koszalińskiego dealera – firmy Mojsiuk pod poniżej podanymi adresami wyszukiwarek Stock Browser:

https://oferta.mercedes-benz.pl/mojsiuk/ – samochody osobowe
https://ofertavan.mercedes-benz.pl/mojsiuk – samochody dostawcze

Mercedes-Benz Financial Services, należy do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata i zatrudniającej łącznie 9000 osób. Mercedes-Benz Financial Services oferuje finansowanie pojazdów poprzez korzystne pożyczki, leasing i wynajem długoterminowy, a także szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Finansowanie w Mercedes-Benz Financial Services wybiera ok. 40% spośród wszystkich Klientów decydujących się na zakup nowego Mercedesa lub smarta. Pod marką Mercedes-Benz Financial Services oferowane są produkty czterech spółek działających na polskim rynku. Są to: Mercedes-Benz Leasing Polska sp. z o o., Mercedes-Benz Bank Polska SA, Mercedes-Benz Financial Services sp. z o.o. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia sp. z o.o.

 

W razie pytań o prezentowane, jak i pozostałe modele marki Mercedes-Benz zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Mercedes-Benz Mojsiuk w Starych Bielicach k/Koszalina, ul. Koszalińska 89 lub pod nr tel.: 94/34 77 372 – samochody osobowe, tel.: 94/34 77 376 –

www.mojsiuk.mercedes-benz.pl

Szukaj nas na Facebooku: Mercedes-Benz Mojsiuk