Czterogwiazdkowy hotel SAND w Kołobrzegu jest miejscem otwartym nie tylko na gości, którzy się w nim zatrzymują. Zaprasza również inne osoby poszukające dobrej kuchni i warunków do komfortowego, nawet krótkiego relaksu.

Katarzyna Czeladko, Dyrektor SPA & Wellness Sieci Zdrojowa, wyjaśnia: – Rośnie popularność usług apartamentowych. Wraz z nią przybywa gości, którzy nocując w innym miejscu, u nas korzystają z rozmaitych atrakcji. A my, wychodząc im naprzeciw, mamy ciekawą ofertę Day SPA. Skierowana jest ona również do kołobrzeżan i mieszkańców regionu.

 

Sand_Hotel-by_Zdrojowa-Kolobrzeg-SPA-Jacuzzi-HiRes

 

SAND SPA & Wellness ma bardzo atrakcyjne położenie – niemal w samym centrum strefy uzdrowiskowej. Dysponuje intymnym basenem, strefą saun, ofertą zajęć fitness (w tym water fitness) oraz szerokim wachlarzem zabiegów Wellness. Co ważne dla rodziców, w hotelu działa Kids Club z zajęciami prowadzonymi przez animatorów. Tak więc najmłodsi mają doskonałą opiekę w czasie, kiedy dorośli korzystają z relaksu w SPA.

W SAND SPA & Wellness pracują doświadczeni specjaliści, wielu od chwili otwarcia hotelu przed 10 laty. – Kadra stale podnosi kwalifikacje, bo duży nacisk kładziemy na szkolenia i rozwój – informuje Katarzyna Czeladko. – Naszą specjalnością są masaże dalekowschodnie wykonywane na ciepłym oleju sezamowym, min.: shirodara, abhyanga, czy kati basti – wyjątkowy i przeciwbólowy masaż pleców. Mamy w naszym gronie również specjalistki w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp oraz ekspercki salon fryzjerski pracujący na kosmetykach marki L’Oreal.

 

Sand_Hotel-by_Zdrojowa-Kolobrzeg-Wellness-Gabinet-Cabinet-01-HiRes

 

Niektóre zabiegi na twarz to pogranicze kosmetologii estetycznej: infuzja tlenowa, mezoterapia mikroigłowa czy odnowa kwasami. Ich zastosowanie to kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy z długotrwałymi efektami odmładzającymi i regeneracyjnymi.

Z zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych korzystają nie tylko panie, ale coraz szersze grono mężczyzn. Dla tej wymagającej grupy naszych Gości przygotowaliśmy specjalne masaże przeciwbólowe, masaże rozluźniające mięśnie po treningach, czy pielęgnacyjne zabiegi na twarz ubrane w męskie nuty zapachowe. Reasumując, Sand SPA & Wellness to oaza spokoju, relaksu i piękna w środku miasta, do której na pakiety Day Spa zapraszamy mieszkańców i turystów przebywających w Kołobrzegu i okolicy.

 

Sand_Hotel-by_Zdrojowa-Kolobrzeg-Wellness-Gabinet-Cabinet-04-HiRes

 

sticky-header-logoSand Hotel****
ul. Zdrojowa 3, 78-100 Kołobrzeg
tel.: +48 94 353 42 40
recepcja@sandhotel.pl
www.sandhotel.pl