karman shwrwood 1920x960 2 Design

Prestiżowi producenci oświetlenia w ofercie salonu firmy JANEX

Dzięki ubiegłorocznej modernizacji znacząco zwiększyła się przestrzeń ekspozycyjna w koszalińskim salonie sprzętu elektrycznego i oświetleniowego firmy Janex. Wraz z nią wzrosła liczba prezentowanych elementów oświetleniowych. To co widzimy to i tak mała część tego, czym firma dysponuje w stale poszerzającej się ofercie dla klientów indywidualnych i inwestorów.

 

janex-logoJanex oferuje produkty markowych dostawców, których próżno szukać w sklepach sieciowych. Klienci mogą je zamawiać w oparciu o katalogi i fachowe doradztwo.

Andrzej Jestrabek, wiceprezes firmy wyjaśnia: – Stawiamy mocny akcent na indywidualne podejście do potrzeb klienta. Jesteśmy mu w stanie pomóc w doborze zarówno elementów instalacyjnych, osprzętu jak i samych lamp. Zauważyliśmy, że znajduje to uznanie u osób wymagających i poszukujących oryginalnych rozwiązań. Odnotowujemy stały wzrost liczby klientów. Wiążemy ten fakt ze stałym poszerzaniem oferty, która opiera się na nowoczesnym designie i najwyższej jakości wyrobach.

W tym wydaniu „Prestiżu” prezentujemy Państwu próbkę wyrobów dwóch renomowanych producentów. Obrazuje ona najnowsze trendy w projektowaniu oświetlenia.

 

KARMAN

Włoska firma Karman została założona w 2005 roku w Fossombrone. Świat firmy porusza się z prostotą w kierunku oryginalnego i osobistego dekoracyjnego wykorzystania oświetlenia zarówno w  prywatnym otoczeniu, jak iw przestrzeni publicznej.

karman-amsterdam-collezione-03

 

SLIDE

Od 2002 roku Slide jest wiodącą firmą zajmującą się dekoracją zewnętrzną i wewnętrzną, projektowaniem oświetlenia na potrzeby umów, imprez i terenów mieszkalnych. Sukces zawdzięcza założycielowi, Giò Colonna Romano: jego fantazja doskonale pasuje do jego trzydziestoletniego know-how w  zakresie przetwarzania żywic plastikowych. Slide tworzy designerskie meble, które stały się bohaterami opowieści każdego z nas, z nutką ironii i koloru. Istota linii, styl pop i zupełnie nowe pomysły oświetlenia sprawiają, że Slide tworzy postacie, które są w stanie przełamać wzorce tradycyjnych środowis.

table-square-1-2

JANEX, autoryzowany dystrybutor na Pomorzu marek KARMAN oraz SLIDE zaprasza do salonów i zapoznania się z pełną ofertą.

Koszalin, ul. Przemysłowa 11A tel. 508 051 301
Kołobrzeg, ul. Sienkiewicza 30A tel. 509 496 311

https://www.janexmarket.pl/