I2A8816 wojciechgruszczynski a copy Moda

Winterlook w kolorze grzanego wina i szampana, który zrobisz sama

Oszroniony efekt na skórze, to viralowy rodzaj makijażu, który podbił nie tylko internet, ale i ulice europejskich miast. Jeśli i tobie marzą się zaróżowione poliki, jak po długim spacerze w mrozie i świetlista promienna skóra, to podążaj krok za krokiem za moimi wskazówkami.

Winterlook to świeży efekt, który z pewnością zostanie z nami na dłużej.

Zadbana skóra to podstawa, aby makijaż wyglądał dobrze i był długotrwały, najważniejsza jest więc pielęgnacja.  W okresie zimowym pamiętać należy o regularnym wykonywaniu peelingów enzymatycznych i dopasowanym pod twoje potrzeby nawilżeniu skóry.

Pomimo, iż słońce skrywa się mocno za chmurami to zawsze (!) na oczyszczoną skórę aplikuj krem z SPF50. Ochrona przeciwsłoneczna, to najważniejsza część rutyny pielęgnacyjnej, niezależnie od pory roku.

Nawilż usta lanoliną lub balsamem. Następnie kolejno: na policzki, czubek nosa i łuk kupidyna nakładaj krople rozświetlające. Polecam odwrócić kolejność i najpierw użyć korektora, a następnie podkładu.

Podkład wybierz o jasnym, chłodnym odcieniu i świetlistym wykończeniu. Pożądany efekt to oszroniony, chłodny look, więc zrezygnuj z bronzera. Puder daj tylko w strefie T i okolicach oczu.

Czas na gwiazdę tego makijażu – róż! Nakładaj go na szczyt kości policzkowych dość wysoko pod zewnętrzny kącik oczu, na nos oraz centralną część twarzy. Nie bój się wzmacniać intensywność, aby uzyskać efekt mroźnej zimy.

Gdy cera jest praktycznie gotowa, możesz dodać jeszcze piegi.

Załamanie powieki podkreśl bronzerem, co optycznie powiększy oczy.

Szampański, błyszczący cień zaaplikuj w kącikach oczu, z pewnością przykuje spojrzenie!

Nałóż masakrę i mocniej wyciągnij zewnętrzny kącik. 

Obrysowuj kontur ust konturówką w bordowym odcieniu. Na środek dodaj odrobinę rozjaśniającego korektora, bezbarwny błyszczyk i gotowe

Chcesz zobaczyć krok po kroku ten makijaż i poznać prócz techniki, jakie kosmetyki zostały użyte? Zajrzyj na mój kanał YT.

Zdjęcia i realizacja: Wojciech Gruszczyński
Modelka: Amelia Abramczuk
Makijaż: Karolina Maciejewska

svg%3E Moda