image6 Moda

Naturalny glow najmodniejszym makijażem

Modny makijaż w sezonie jesień 2023 to przede wszystkim naturalne glow i świetlista cera, a także focus na usta i błysk na oku.

Przygotujcie się, że pastele i transparentne błyszczyki będą niezwykle popularne, ale w trendziebędzie nadal klasyczny look, czyli kreski na powiekach i mocne, czerwone usta.

Jesień to czas, kiedy warto zadbać o to, aby to właśnie usta wyróżniały się z tłumu. Idealny czas na eksperymenty z intensywniejszymi kolorami, właśnie nadchodzi.

Zdrowa i promienna cera to podstawa dobrego makijażu. Możemy korzystać z różnego rodzaju kosmetyków z efektem glow, aby podkreślić nasze naturalne piękno i uzyskać pożądany blask oraz świeży wygląd. Aby uzyskać taki efekt możemy wykorzystać różnego rodzaju rozświetlacze, bazy pod makijaż z efektem glow lub rozświetlające kremy.

Rada Karoliny Maciejewskiej – make up artist:

Aby twarz zamiast promiennej i wypoczętej nie wyglądała na przytłoczoną najistotniejszy jest umiar. Warto pamiętać, by matowe pozostawić miejsca na twarzy, które najszybciej zaczynają błyszczeć. Mowa tutaj przede wszystkim o środku czoła, czubku nosa, brodzie i miejscu pomiędzy ustami a nosem. 

Zdjęcia: Wojciech Gruszczyński
Makijaż i fryzura: Karolina Maciejewska
Modelka: Dominika Oleszko
Stylizacje: E-Garderobe

svg%3E Moda

Chcecie poznać krok po kroku jak zrobić taki makijaż? Zeskanuj telefonem kod QR, a Karolina Maciejewska w swoim video tutorialu pokaże, jak uzyskać najlepszy efekt glow.