Bez tytulu Prestiżowy Adres

Ocieplony minimalizm

svg%3E Prestiżowy Adres

Proste formy, gama kolorów, ciepłe odcienie. O tym na początku myślą osoby kierujące swoje kroki do pracowni Prosty Projekt Justyny Barczewskiej. Okazuje się, że to raptem początek wielkich zmian. Coraz częściej i chętniej sięgamy po rady specjalistów z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz. To jak mieszkamy i czym się otaczamy nabrało znaczenia.

Rynek budowlany przez ostatnie lata przeżywa boom. Każdego miesiąca oddawane są pod użytkowanie kolejne apartamenty i mieszkania. Powstają całe osiedla. Jak grzyby po deszczu rosną też nowe domy wolnostojące i szeregowe zabudowy. To jak mieszkamy stało się dla nas ważne, a zagospodarowanie przestrzeni nie zawsze takie oczywiste – dlatego dobry projekt wnętrza stał się poszukiwany i doceniany, szczególnie kiedy od A do Z prowadzi do komfortowego i wygodnego standardu życia.

Justyna Barczewska w swoim biurze projektowy tworzy aranże dla najróżniejszych przestrzeni, począwszy od drobnych liftingów wnętrz, kończąc na kompleksowym projekcie z autorskim nadzorem. Choć na początku rozmawia się przeważnie o formach, strukturach i kolorach. To każdy projekt skierowany ostatecznie do klientów poparty jest analizą możliwości, rozmową o potrzebach i marzeniach. Składa się on ze wstępnych projektów, wizualizacji, konkretnych modeli mebli, tapet, obić, okładziny, czyli wszystkiego co znajdzie się w nowym lokum. Do całości dołączona jest także dokumentacja budowlana dla branżystów: elektryka, hydraulika, stolarza.

svg%3E Prestiżowy Adres

Jak mówi Justyna Barczewska: O ile klienci wiedzą czego chcą, jeśli chodzi o styl, a tu króluje ocieplony minimalizm, jasne kolory, naturalne materiał: drewno, kamień i mięsiste tkaniny, to coś z czym mają problem to połączenie tego w całość. Często zdarza się, że to co piękne w katalogu, nie zawsze pasuje do naszej przestrzeni. Jest za małe, za duże, zbyt agresywne albo za mdłe. Łączenie w całość wszystkich klocków nie jest proste, to główny dylemat moich klientów. Razem możemy wyjść z tego zwycięsko.

Czasem małe zmiany, dosłownie kilka detali potrafi zupełnie odmienić opatrzone wnętrze. Gra świateł, nowe lampy, nowa tapicerka, kolory i wzory modelują dobrze znaną przestrzeń na nowo. Do biura Prosty Projekt przychodzą również właściciele apartamentów na wynajem, którzy chcą, aby ich przyszli najemcy czuli komfort, spokój i ład podczas na przykład wakacyjnego pobytu. A przecież udany pobyt nad morzem, to szansa na dobre rekomendacje. Prosty Projekt ma w swoim portfolio wiele takich realizacji, które wczasowiczów wprowadzają w dobry nastrój.

Zmiany są dobre, a jeszcze lepsze jest to, że można skorzystać z porad specjalisty. Zastosować nowoczesne rozwiązania. Dzięki projektom i wizualizacjom podjąć dobre decyzje. Możliwości jest tak wiele, warto brać je pod uwagę szczególnie kiedy tworzy się dom, mieszkanie na lata.

www.prosty-projekt.pl

email:prosty-projekt@wp.pl  

adres: Sienkiewicza 28B, Kołobrzeg