MENU New Norm Dinnerware Torso Table Lamp Portable Strandgade Drinking Glass Yana Brewing Pot Design

Ten trend zabierzesz ze sobą dosłownie wszędzie

Lampy bezprzewodowe stały się modnym sposobem oświetlenia wnętrz. Ich największym atutem jest mobilność, co jest przewagą nad zwykłymi lampami stołowymi. Do takiej urodziwej wygodny można przyzwyczaić się szybko. W końcu jest to lampa, która nie ma ograniczeń w postaci ściennego kontaktu czy niezbyt ładnie wijącego się po podłodze przewodu. Budowanie przytulnego nastroju w domu od teraz jest prostsze, bardziej estetyczne i efektowne.

Duńscy producenci, zgodnie ze swoją filozofią szczęśliwego życia oferują wiele funkcjonalnych form oświetlenia bezprzewodowego. Lampa przenośna będzie świetną alternatywą do salonu i sypialni. Rekomendujemy też modele lamp bezprzewodowych do użytku zewnętrznego, które w wyjątkowy sposób oświetlą balkony, tarasy i ogrody.

Zielone światło w ogrodzie

Nowością w kołobrzeskim showroomie Pufa Design są kolekcje lamp bezprzewodowych marki Eva Solo. Prym wiedzie tu nowoczesny wygląd i pro ekologiczne rozwiązania. Model Solar Lantern jest całkowicie zasilany energią słoneczną. Posiada też praktyczne funkcje ustawienia światła, czujnik zmierzchu i świtu oraz automatyczne wyłączanie po 6 godzinach pracy. Bezprzewodowy model Radiant wprowadza nas w świat wyrafinowanego designu i szlachetnych materiałów, bowiem został wykonany z dębowego drewna. Unikatowym rozwiązaniem i pomysłową nowością będzie lampa wisząca SunLight również zasilana energią słoneczną!

Styl boho, klasyka czy retro?

Delikatna w wyrazie, romantyczna lampa bezprzewodowa Orbit to tegoroczna propozycja duńskiej marki Umage. Miedziany uchwyt dodaje minimalistycznej formie uroku. Orbit pięknie rozświetli wieczorne spotkania na plaży, w ogrodzie, a także będzie idealną dekoracją parapetu. Dla szukających bardziej klasycznych form oświetlenia przygotowaliśmy kolekcję niewielkich, poręcznych lamp Torso (Menu). Na zgrabnej ceramicznej podstawie osadzony jest tkaninowy kosz z jasnego lnu, tam też znajduje się mosiężny, elegancki włącznik. Styl vintage nie tylko zagościł w modzie na dobre, ale stał się też inspiracją dla projektantów oświetlenia. W ten nurt wpisuje się model lampy JWDA o industrialnym, unikatowym wyglądzie. Natomiast urocze lampy Eclipse i Ember od Spring Copenhagen nawiązują swoją stylistyką do kolorowych lat 70-tych.

W sklepie internetowym Pufa Design przygotowaliśmy największą w Polsce ofertę sprzedaży lamp bezprzewodowych światowych marek dedykowaną klientom indywidualnym oraz inwestycjom gastronomicznym i hotelowym.

Zadbaj o swoją przestrzeń

Pufa Design
Zakupy online: www.pufadesign.pl
Sklep stacjonarny: Pufa Design Showroom Bałtycka 31 w Kołobrzegu
IG i FB: @pufadesign