Nobo3 Moda

Otwarcie sklepu NOBO w Koszalinie

Już 13 lipca w Koszalinie, przy ulicy Zwycięstwa 47 zostanie otwarty sklep NOBO! W dniu otwarcia będą obowiązywać specjalne promocje na wszystkie produkty, nie zabraknie również słodkiego poczęstunku dla każdego z odwiedzających. Zapraszamy na event z okazji otwarcia między godziną 15.00 a 20.00.

svg%3E Moda

Słów kilka o NOBO…

NOBO to marka toreb i akcesoriów założona w 2015 roku w Łodzi. Inspiracją do założenia firmy była idea, że moda powinna być dostępna, różnorodna i dawać wszystkim poczucie pewności siebie w tym, co noszą. Dziś NOBO to marka zróżnicowana,

o międzynarodowym zasięgu. Dzięki niezrównanym połączeniom przemyślanego designu, funkcjonalności, niekonwencjonalnym materiałom i skrupulatnej dbałości o każdy szczegół, nasze produkty cechują się oryginalnością i świetną jakością wykonania. Obserwujemy światowe trendy, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów i reagujemy na ich potrzeby. Cały czas rozwijamy się i tworzymy nowe akcesoria, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Latem 2022 roku miała miejsce premiera pierwszej kolekcji odzieży. Dostępne ubrania są stworzone w Polsce z certyfikowanych materiałów. Jeżeli chcecie zapoznać się z pełną ofertę marki NOBO zapraszamy na stronę internetową www.nobobags.com.

NOBO Summer

Do końca sezonu wakacyjnego trwa akcja NOBO Summer. Zainteresowane osoby mogą odwiedzić sezonowe punkty producenta w popularnych miejscowościach nadmorskich. Punkty zlokalizowane są m.in. w: Jarosławcu, Mielnie, Ustroniu Morskim, Rewalu i Międzyzdrojach.