a2 Prestiżowy Adres

Osiedle Leśne Tarasy- Nowe domy w Tatowie pod Koszalinem

Komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej mogą stać się docelowym miejscem zamieszkania dla ludzi poszukujących ciszy, spokoju, niebanalnej architektury i wysokiego standardu wykonania. Osiedle Leśne Tarasy powstaje w Tatowie – około 6 km od Koszalina, co czyni je doskonale skomunikowanym miejscem (dwustronny dostęp do drogi S6), jednocześnie wolnym od zgiełku miasta.

Zarówno lokalny rynek nieruchomości jak i ogólnopolskie trendy pokazują, że coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się nieruchomości w zabudowie szeregowej, bliźniaczej a także domy wolnostojące. Czas pandemii pokazał, że potrzebujemy dodatkowej przestrzeni do życia w postaci działki, czy chociaż ogródka, w którym możemy odetchnąć i odpocząć.

Osiedle Leśne Tarasy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów – ponieważ każdy z planowanych budynków jest osadzony na działkach ze sporym ogródkiem. Dwa z pierwszych lokali, które lada moment będą oddane do użytkowania zostały wzniesione na prawie 10-arowych parcelach.

svg%3E Prestiżowy Adres
Osiedle LEŚNE TARASY to kameralna inwestycja, która docelowo składać się będzie z 16 lokali mieszkalnych o niebanalnej architekturze w bliskiej odległości lasu.

Deweloper – firma C&C Małgorzata Laskowska – planuje zrealizować osiedle zamknięte składające się z domów jednorodzinnych, dwulokalowych w stanie deweloperskim. Łącznie ma powstać 16 lokali mieszkalnych. Całość ma tworzyć spójne, nowoczesne i estetyczne miejsce do życia. Pierwszy etap inwestycji jest już prawie gotowy – lada dzień oddane do użytkowania zostaną dwa lokale, z czego jeden jest już zarezerwowany, dostępny dla klientów jest drugi z nich. Równolegle ruszają prace nad kolejnymi, które również możemy powoli udostępniać do rezerwacji dla osób zainteresowanych.

svg%3E Prestiżowy Adres
Nowoczesna bryła budynku łączy ze sobą najnowsze trendy wraz z bliskością natury. Dwa tarasy zapewniają jednocześnie wysoki komfort, jak również efekt prywatności. Okoliczny lasek gwarantuje ciszę i spokój, o którą trudno w mieście.

Każdy z lokali pierwszego budynku ma powierzchnię całkowitą 123,5 m kw. i składa się z kuchni otwartej na jadalnię i salon, spiżarni, korytarza, WC, wiatrołapu, garażu jednostanowiskowego, korytarza na piętrze, kotłowni/pralni, 3 sypialni, garderoby, łazienki oraz dwóch tarasów. Dodatkowym udogodnieniem jest ogrodzony teren, furtka, brama wjazdowa, wideofon oraz bliskość lasu. Kolejne budynki mają być większe o ok. 10 m kw. Powierzchnie działek różnią się w zależności od lokalu. Deweloper przewidział również możliwość wykończenia lokalu „pod klucz” gdyby klienci byli zainteresowani standardem znacznie wyższym niż standard deweloperski.

Projekt wybrany przez panią Małgorzatę Laskowską jest nowoczesny i komfortowy. Do głównej sypialni przynależy garderoba oraz wyjście na większy taras, z drugiej sypialni wyjdziemy na mniejszy taras. Natomiast trzecia sypialnia, mimo że nie posiada swojego tarasu, jest bardzo dobrze doświetlona dzięki wysokim i szerokim oknom, zamontowanym na rogu pomieszczenia. Wyjątkowo dużo naturalnego światła, które jest tak ważne dla naszego dobrego samopoczucia, wpada też do salonu, kuchni i jadalni. Tam również znajdziemy spore przeszklenia. Dzięki nim wnętrze domu płynnie łączy się z otoczeniem.

Nowoczesna architektura, bliskość natury, liczne udogodnienia czynią z Leśnych Tarasów miejsce wyjątkowe. Sam inwestor włożył w cały projekt wiele pracy oraz serca, a dbałość o szczegóły widoczna jest na każdym etapie powstawania osiedla. Dodatkowo deweloper planuje również samemu zamieszkać na swoim osiedlu – dlatego każdy z budynków jest budowany „jak dla siebie samego” z dbałością o każdy detal. Jest to jednocześnie rzadko spotykane a z drugiej strony świadczy o tym, że inwestor jest pewny swojej inwestycji i bierze pełną odpowiedzialność za jakość, którą oferuje klientom.

Materiały wykorzystane przy budowie Leśnych Tarasów są odpowiednio wyselekcjonowane i spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Do izolacji pionowej ścian zewnętrznych wykorzystano styropian o grubości 20 cm. Trzyszybowe okna czy kocioł gazowy kondensacyjny z zamknięta komorą spalania zapewniają wysoką energooszczędność budynku. Ciekawym rozwiązaniem jest również brak rynie; zamiast nich zastosowano ukryte rynny spustowe PCV.

Nie sposób wymienić wszystkich nowoczesnych rozwiązań zastosowanych przy wznoszeniu budynku, dlatego dokładny wykaz materiałów oraz cały standard prac wykończeniowych omawiany jest z klientami podczas prezentacji inwestycji. – Można wówczas na bieżąco zadawać pytania, na które chętnie odpowiemy. Ze względu na kameralny charakter inwestycji podczas prac wykończeniowych jesteśmy w stanie dopasować projekt i jakość wykonania do potrzeb klientów, często oferujemy również kontakt bezpośrednio z deweloperem w celu ustalenia zmian w projekcie jeżeli, któryś z klientów miałby takie życzenie – słyszymy od przedstawicieli dewelopera.

Wracając jednak do samej lokalizacji inwestycji – Tatowa, warto wspomnieć o urokliwości tej niewielkiej miejscowości, położonej w gminie Biesiekierz tuż za Nowymi Bielicami. Jej zabudowa składa się głównie z domów jednorodzinnych, wolnostojących. Okolica obfituje w piękne i ustronne tereny, idealne na rodzinne spacery. Liczne laski, pola a także rezerwat przyrody to strefa, w której można w ciszy odpocząć, obserwując naturę, ale również świetne miejsce dla miłośników takich sportów jak jogging, nordic walking czy przejażdżki rowerowe.

W bliskim otoczeniu znajdziemy dwa jeziora. Jedno z nich, to Jezioro Tatowskie. Jest to płytkie jezioro z licznymi wyspami, które zostało uznane jako rezerwat przyrody. Drugi z okolicznych akwenów to Jezioro Parnowskie. Jest to jezioro kąpielowe z zadbaną plażą.

Mało tego, w sąsiednich miejscowościach łatwo o ekologiczne, lokalne produkty. Świeże jaja, swojskie wędliny czy warzywa i owoce z ogródków niepryskanych chemią to towar deficytowy w dzisiejszych czasach a w okolicy zajdziemy wszystkiego pod dostatkiem.

svg%3E Prestiżowy Adres

Lokalizacja ta pozwala cieszyć się zarówno urokami wiejskiego, zacisznego życia jak i bliskością miasta i wygód, które niesie za sobą jego infrastruktura, ponieważ Koszalin znajduje się w odległości zaledwie 6 kilometrów. Takie rozwiązanie znakomicie wpisuje się w potrzeby rynku i jest najczęściej wybierane przez klientów.

Kiedy weźmiemy to wszystko pod uwagę, zyskujemy pewność, że zakup nieruchomości na Osiedlu „Leśne Tarasy” to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Zyskujemy miejsce rodzinnego wypoczynku na kameralnym osiedlu z dala od zgiełku miasta. Cisza, spokój, a jednocześnie nowoczesność i bezpieczeństwo to niewątpliwie te cechy, którymi możemy wyróżnić to osiedle na tle standardowego budownictwa.

Po więcej informacji na temat inwestycji, warunków cenowych oraz finansowania nieruchomości zaprasza biuro sprzedaży dewelopera:

svg%3E Prestiżowy Adres

Home – Nieruchomości Koszalin

Ul. Zwycięstwa 28/5 Koszalin
Klaudia Skrzypczak
Tel. 600 515 592

Klaudia.skrzypczak@home-estate.pl