MB67098 20210128 kuncer a1 zwycięstwa Prestiżowy Adres

Nowość w ofercie PB Kuncer – mieszkania pod klucz

Już nie tylko mieszkania w stanie deweloperskim (do samodzielnego wykończenia), ale również gotowe do zamieszkania oferuje od niedawna Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer.

Pierwsze mieszkanie wykończone pod klucz powstało w kompleksie Osiedle Zwycięstwa jako pokazowe. Był to duży lokal, który miał za zadanie zasugerować nabywcom możliwości, które daje dwupoziomowy układ i duża powierzchnia. Jak się jednak okazało, mieszkanie to długo nie posłużyło za pokazowe, bo pierwsi oglądający je kupili! Uznali, że zaproponowane rozwiązania idealnie wpasowują się w ich wyobrażenie estetyczne i funkcjonalne.

Firma przygotowała więc drugie, tym razem o powierzchni 64 metrów kwadratowych (pokazujemy je na fotografiach), a kolejne przygotowuje.

Wioletta Stelmach, dyrektor generalna PB Kuncer, komentuje: – Od pewnego czasu mieliśmy wrażenie, że niektórzy klienci byliby zainteresowani mieszkaniami gotowymi, takimi gdzie wystarczy wstawić meble oraz przedmioty osobiste i zamieszkać z marszu. Ta intuicja się potwierdziła. Zaproponujemy więc kolejne. Jest to oferta ekskluzywna, na pewno droższa, cena może robić wrażenie, ale nie miejmy złudzeń, że samodzielne wykańczanie w wysokim standardzie kosztowałoby mniej.

Zakup mieszkania przygotowanego pod klucz, z w pełni wyposażoną kuchnią, garderobą, oświetleniem, a nawet grafikami na ścianach i firanami w oknach, może mieć z punktu widzenia nabywców dwie podstawowe zalety: od razu można ocenić ostateczny wygląd lokalu, obyć się bez architekta wnętrz i uniknąć poszukiwania wykonawców i samodzielnego kupowania potrzebnych materiałów.

– To na pewno oszczędność czasu i nerwów – mówi Wioletta Stelmach. – Każde z przygotowywanych przez nas mieszkań ma nieco inny styl. Będziemy się starali tego trzymać.

Krzysztof Kuncer, prezes zarządu firmy, dodaje: – Wyciągamy wnioski z prac wykonywanych na zlecenie naszych klientów, na przykład inwestycji Molo Park należącej do Firmus Group w Mielnie. Nabraliśmy przekonania, że umiemy dobrze zorganizować wykończenie mieszkań, wiemy komu możemy je powierzyć, mając pewność, że zrobi to dobrze. Pierwsze efekty okazują się bardzo zachęcające.

 

Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer sp. z o.o.

Ulica Wąwozowa 15, 75-339 Koszalin
Telefon: 94 34 34 567; fax 94 34 34 498
www.kuncer.pl