Vogue Prestiżowy Adres

DECOdomo. Miejsce i ludzie z myślą o pięknie…

W świecie, w którym właściwie wszystko jest dostępne, zdominowanym przez materializm, szukamy wartości dodanej. Szukamy miejsc z duszą i ludzi z pasją, takich których nie da się kupić, ich można tylko spotkać i zyskać na wzajemnym obcowaniu.

 

20170208_231812Zdecydowanie takie miejsce to salony wyposażenia łazienek DECOdomo w Kołobrzegu i Koszalinie. Zaczarowane miejsca… Zaczarowane przez ludzi, którzy z miłością podchodzą do swojej pracy, wykonują ją z pasją, a motorem do działania jest fascynacja doskonałym designem, nietuzinkowymi i spersonalizowanymi rozwiązaniami. Podróżują po świecie by wyszukiwać to co piękne i niejednokrotnie zaskakujące w ich branży, od dwudziestu lat zgłębiają tajniki glazury, ceramiki i armatury, śledzą trendy, poszukują nowości, skupiają się na jakości… 20 lat zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Duet Julita i Piotr Szczepańscy dopełniają się jak puzzle. Ona zatopiona w przepięknych materiałach jest w stanie wyszukać każdy wzór, każdą nowość, spełnić najwyższe oczekiwania projektanta i inwestora niezależnie od budżetu. Z pełnym zainteresowaniem i poświęceniem przerzuca karty katalogów, wzorniki, przemierza kilometry wyszukując cacka na targach. On zdecydowanie bardziej techniczny pomoże rozwiązać każdy problem, to co skomplikowane staje się proste, a to co niemożliwe realne. Jeśli wydawałoby się, że nie potrafią tego co to drugie, to można się mocno zdziwić. Gdy zapytać Panią Julitę o szczegóły będzie tak samo zorientowana w kwestiach technicznych, a Pan Piotr doskonale odnajduje się w przestrzeni świetnego wzornictwa.

Ona sprawuje rządy w Kołobrzegu, On w Koszalinie… A tak naprawdę z uśmiechem na twarzy, pełni skupienia i uwagi poświęcają czas swoim klientom. Pokazują, opowiadają, tłumaczą, wprowadzają w tajniki współczesnego designu i aktualnych trendów. Intensywnie współpracują z projektantami, wsłuchują w ich potrzeby i oczekiwania co owocuje bogatą i piękną ofertą z zakresu wyposażenia przestrzeni łazienkowych, ale także w niesamowite rozwiązania do kuchni czy salonu, tam odnajdziemy przepiękne ceramiczne podłogi i ściany. Produkty od nich pojawiły się w niejednym hotelu czy restauracji, zastosowań jest wiele…

 

72321038_2420973748115972_7678260816293920768_nPierwsze kroki stawiali u innych, dziś budują własną markę DECOdomo, markę równoznaczną z najwyższą jakością, wysokim standardem i dbałością o klienta.

Pierwszy salon otworzyli w Kołobrzegu i tam mozolnie, własnymi siłami, wierni sobie i wyznawanym zasadom kreowali swoje studio łazienek. Po siedmiu latach są w dwóch miejscach i wspiera ich świetny zespół, bez którego nie byłyby możliwe tak kompleksowe działania.

Ciągle poszukują, doszkalają się i dzielą swoją wiedzą.

Czas jak rzeka płynie, co nowego przyniesie? Nikt tego nie wie… Poza jednym, że nie tak łatwo porzucić pasję i miłość do piękna, a te dają im radość tworzenia nie tylko własnej przestrzeni pracy.