promo melitina2 Wydanie specjalne

Perfect Bride – najnowsze propozycje

W naszym salonie staramy się prezentować suknie, które wzbudzają emocje na europejskich pokazach mody ślubnej. Zależy nam na tym, by zawsze cechowały je szyk i elegancja, a co za tym idzie, by były one uszyte z bardzo dobrych materiałów.

Odwiedzamy regularnie targi ślubne, obserwujemy najnowsze tendencje. Musimy stwierdzić, że suknie polskich firm zarówno przez swoją elegancję jak i luksusowy wyraz wyróżniają się wyjątkowością. Każdego roku obserwację tę potwierdzają kolejne pokazy najnowszych kolekcji.

W sukniach tych można znaleźć różne style – od tradycyjnych do ekstrawaganckich, ale zawsze wspólnym mianownikiem jest podkreślanie kobiecości. Są naprawdę niepowtarzalne! Tak więc idąc za naszą dewizą, że Panna Młoda ma być królową na swoim przyjęciu, sprowadzamy takie właśnie wzory, ale jesteśmy również otwarci na indywidualne gusta. Wtedy możemy zaproponować kreację złożoną z elementów zaczerpniętych z kilku różnych strojów. Oczywiście wtedy trzeba nieco dłużej poczekać na realizację zlecenia.
Jeśli chodzi o najnowsze trendy, zaznacza się wyraźna tendencja do bardzo odważnych odkrytych gorsetów. Suknie wciąż są strojne, pełne delikatnych aplikacji i haftów.

Ewidentnie 2019 jest rokiem brokatu. Dominujący ton na ostatnich targach w Duesseldorfie: dużo światła i połysku. Kolory: ecru, pudrowy róż, rzadko czysta biel – najczęściej czymś lekko przełamana.
Zaczyna pojawiać się również tendencja do wprowadzania jako stroju ślubnego zestawów ze spodniami. Wygląda to tak, że do ołtarza albo do USC Panna Młoda idzie w stroju, który wygląda po prostu jak „normalna” sukienka, a w pewnym momencie dla wygody odpina jakiś element dolny i zostaje w eleganckich spodniach i górnej części wyglądającej jak bluzka. Akceptacja dla tego rozwiązania na tyle wzrasta, że u nas wkrótce na stałe pojawią się takie modele.

Perfect Bride – Moda Ślubna

Koszalin, ul. Krzywoustego 4a/4 (Pasaż Millenium)
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 17.00
W soboty zapraszamy w godzinach 10.00 – 14.00
Istnieje możliwość wizyty po godzinach po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.
Kontakt: tel. +48 94 34 77 401 lub +48 601 255 407
E-mail: info@suknie-koszalin.pl
www.suknie-koszalin.pl