DSC0039 1 Wydanie specjalne

Design Jakość Oryginalność – Nowy salon mebli kuchennych ATLAS W Koszalinie

Firmowy salon mebli kuchennych firmy Atlas Kuchnie został stworzony i będzie prowadzony przez grupę projektową Designo – pasjonatów z ponad 15 letnim doświadczeniem w tworzeniu najwspanialszych kuchni. W połączeniu z najwyższej klasy produktem firmy „Atlas Kuchnie” daje to gwarancję, że Twoje meble kuchenne będą idealnie dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb oraz, że posłużą w idealnym stanie przez długie lata. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki temu każda kuchnia jest niepowtarzalna i dostosowana do potrzeb inwestora.

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mebli kuchennych. Firma funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne. Program produkcyjny to 900 brył meblowych, 40 modeli frontów dostępnych w ponad 200 kolorach. Fronty meblowe wykonywane są z litego drewna, lakierowanych płyt MDF oraz płyt meblowych fornirowanych lub laminowanych na życzenie klienta. W meblach ATLAS-u stosowane są okucia meblowe: prowadnice szuflad, zawiasy – wyłącznie renomowanej firmy Blum co jest gwarancją niezawodności działania przez długie lata. Dzięki temu meble firmy ATLAS są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zyskały uznanie nie tylko na rynku krajowym ale również międzynarodowym. Meble ATLAS-u dostępne są już w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Ukrainy jak również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Meble objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Kuchnia to nie tylko meble, dlatego oferujemy również szeroki wybór sprzętu AGD najlepszych producentów. W naszym salonie można obejrzeć między innymi najnowsze modele okapów firmy Elica oraz pełne spektrum zlewozmywaków i baterii kuchennych firmy Franke. Obie firmy są światowymi liderami w swoich branżach, łącząc najwyższą jakość z niepowtarzalnym designem.
UWAGA ! Promocja – do 19 listopada br. Meble bez VAT . Więcej informacji można uzyskać w salonie przy ul. Młyńskiej 61 w Koszalinie.

 

 

Atlas_kuchnie_LOGOSalon Mebli Kuchennych ATLAS

ul. Młyńska 61
75-054 Koszalin
tel. +48 511-911- 875
e-mail: biuro@atlas-koszalin.pl
www.atlas-koszalin.pl