Livia Corsetti Fashion 300dpi cov Moda

Bielizna z Koszalina podbija świat

Która z nas nie lubi koronek, przezroczystości i eleganckiej bielizny? To, co pod ubraniem nie tylko może coś ukryć, ale i podkreślić, dodać pewności siebie. Dopracowana do granic możliwości, seksowna i wyrafinowana – taka jest bielizna koszalińskiej firmy Livia Corsetti Fashion. Znana kobietom i lubiana od lat nie tylko w Polce, ale i za granicą.

Livia Corsetti Fashion działa na rynku koszalińskim od jedenastu lat. Wcześniej Leszek Żentała z małżonką prowadził sklep internetowy z bielizną różnych firm. – Początki nie były łatwe – opowiada. – Oboje byliśmy ludźmi spoza branży, z wykształceniem niezwiązanym z handlem czy odzieżą. Byliśmy zależni od innych producentów i tego, co projektowali. Na przestrzeni lat bielizna zmieniała zarówno wygląd, jak i funkcje, klientki oczekiwały innego asortymentu niż ten, który oferowały firmy działające wówczas na rynku. Postanowiliśmy wykorzystać tę niszę: stworzyć własną markę i realizować własne pomysły.

Początkowo w ofercie znalazło się dziesięć wzorów bielizny. Właściciele Livii Corsetti Fashion obserwowali rozwój branży bieliźniarskiej, uczestniczyli w pokazach mody, targach. Lata doświadczeń i ciężkiej pracy sprawiły, że obecnie firma ma do zaproponowania klientkom 900 modeli! Jest i luksusowa bielizna z eleganckiej koronki o różnej przejrzystości, i ekstrawaganckie, seksowne stroje oraz dodatki ze skóry i lateksu. Biustonosze, gorsety, bodystocking, piżamy, clubwear, pończochy, pasy do pończoch, a także bielizna erotyczna, w tym kostiumy np. pielęgniarki czy stewardesy, oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Oferta firmy trafia zarówno do kobiet, które cenią sobie elegancję i bieliznę wykonaną z najlepszych materiałów i do tych pań, dla których liczy się wygoda. – Kobiety mają czuć się w naszej bieliźnie jak w drugiej skórze, a do tego fasony nie mogą być nudne i pretensjonalne – mówi Leszek Żentała. – Dbamy o szczegóły, detale, ich jakość i wykończenie. Bielizna w życiu codziennym kobiety jest bardzo ważna: podkreśla jej atuty ciała, dobrze uszyta może również przysłonić pewne niedoskonałości. Jej noszenie ma być przyjemnością.

Połączenie elegancji, funkcjonalności i wygody to zadanie projektantów, których z firmą współpracuje naprawdę wielu. – Stawiamy na młodą krew, poszukujemy utalentowanych osób w całym kraju, które śledzą najnowsze trendy światowej mody, znają potrzeby i wymagania rynku, a przede wszystkim wychodzą naprzeciw kobietom – mówi Leszek Żentała. – Najważniejsza jest kreatywność.

Bieliznę Livia Corsetti można nabyć zarówno w sklepach internetowych, jak i dobrych salonach sprzedaży w całej Polsce. Marka ma już mocno wypracowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym. Asortyment eksportuje m.in.: do Francji, Włoch, Irlandii, Arabii Saudyjskiej. Obecnie zatrudnia 23 osoby. Według zapowiedzi właściciela przed firmą jeszcze wiele wyzwań, w tym ugruntowania wizerunku firmy na polskim i zagranicznym rynku. Livia Corsetti Fashion od ponad pół roku rozwija w całej Polsce sieć sklepów patronackich, a także pracuje nad stworzeniem własnej linii ubrań. Jako pierwsze na rynku pod nową marką pojawią się sukienki.