Wydanie specjalne

Elementy złożone w całość

Wyposażenie łazienek, płytki, instalacje grzewcze, odnawialne źródła energii, uzdatnianie wody w jednym miejscu? Tak, jeżeli zdecydujemy się na wizytę w salonach ELEMENTS.

Największe w Koszalinie salony łazienek ELEMENTS przy ulicach Żytniej 9 i Franciszkańskiej 22 to miejsca wyjątkowe. Zgodnie z filozofią firmy po wizycie w nich mamy mieć gotowe rozwiązanie zarówno jeżeli planujemy drobną modernizację łazienki, jak i gruntowny remont domu. Pomocą inwestorom w salonach łazienek ELEMENTS służą nie tylko profesjonalni doradcy, ale też architekci oraz instalatorzy.

 

vig_white_milieu_xxl_4c_9Od doradztwa po wykonanie

Obsługa inwestorów w salonach łazienek ELEMENTS zawiera się w czterech słowach: „doradztwo, planowanie, sprzedaż, wykonanie”. Dokładnie na taką kompleksową usługę możemy liczyć w firmowych salonach tej sieci. Mimo, że salony ELEMENTS kojarzą się głównie z wyposażeniem łazienek to możemy w nich otrzymać także specjalistyczne informacje dotyczące instalacji: grzejników, kotłów, systemów solarnych, odkurzaczy centralnych, rekuperacji, pomp ciepła, czy ogrzewania podłogowego. Ten asortyment także znajdziemy w ofercie marki ELEMENTS. Wszystkie zamówione towary firma dowozi bezpłatnie do inwestorów.

– Podstawą obsługi klientów przez doradców naszych salonów jest rozpoznanie potrzeb, z którymi do nas przychodzą i fachowe doradztwo. Od tego zaczynamy. Na życzenie klienta kontaktujemy go z architektem wnętrz, który pomoże zaprojektować łazienkę. Jeżeli problem jest bardziej złożony, wymaga specjalistycznej wiedzy budowlanej lub instalatorskiej, gdyż dotyczy np. systemów solarnych to kierujemy klientów do sprawdzonych przez nas specjalistów z tych branż. Takiej usługi nie oferuje w Koszalinie nikt poza nami – mówi Monika Nowak-Bawiec, szefowa salonów ELEMENTS w Koszalinie. O jakości tych usług może zaświadczać tytuł „Salon Roku 2016” w województwie zachodniopomorskim magazynu „Łazienka” dla salonu przy ulicy Żytniej. To powtórzenie sukcesu z 2014 roku, gdy koszaliński salon także otrzymał ten tytuł.

W zależności od oczekiwań klientów specjaliści ELEMENTS mogą zaprojektować łazienkę, w której dominować będą takie cechy jak: funkcjonalność, zgodność z nowymi trendami, nowoczesność, komfort, ekologiczność. Do wyboru są produkty kilkudziesięciu firm. Wśród nich są tak uznane marki jak: czołowy niemiecki producent armatury sanitarnej firma Grohe, Sanplast – polski producent kabin, wanien i brodzików oraz ekskluzywna marka Villeroy& Boch oferująca od 1748 roku piękną i nowoczesną ceramikę. W przypadku tej ostatniej marki możemy wyposażyć swoją łazienkę w oryginalne produkty sygnowane nazwiskami znanych światowych projektantów.

 

Salony pełne nowości

Koszalinianie coraz chętniej inwestują w ekskluzywne produkty związane z wyposażeniem łazienek. Są też ciekawi nowinek rynkowych i odchodzą od tradycyjnych rozwiązań w łazienkach. Modne kilka lat temu deski wolnoopadające są dziś już standardem. Mieszkańcy naszego miasta pytają o aktualne trendy. W naszych łazienkach pojawiają się więc: rozwiązania natrysków z odpływami linowymi montowane na równi z posadzką, deszczownice zamiast typowych zestawów prysznicowych, wanny wolnostojące, bezkołnierzowe miski WC (tzw. system rimless), podgrzewane deski myjące, czy baterie umywalkowe wychodzące wprost ze ścian. Hitem ostatniego okresu są baterie z funkcją gazowania czy też podgrzewania wody Blue i Red producenta Grohe. W przypadku kolekcji Red możemy pozbyć się z kuchni czajnika, bo kawę czy herbatę zalejemy wrzątkiem płynącym wprost z kranu.

– Coraz częściej nasi klienci mówią też o tym, że chcieliby mieć łazienki nie tylko funkcjonalne, ale też takie, w których będą mogli się zrelaksować na przykład po ciężkim dniu w pracy – mówi Łukasz Sienkiewicz, Dyrektor Zarządzający. – Takim osobom proponujemy wanny z hydromasażem oraz kabiny prysznicowe z funkcją parową, które działają jak domowa sauna. Tego typu kabiny dodatkowo mogą być wyposażone w funkcję odtwarzania dźwięku czy chromoterapii, dzięki czemu relaks można dodatkowo pogłębić – dodaje Łukasz Sienkiewicz
Nowości te znajdziemy w asortymencie marek własnych, które należą do firmy ELEMENTS. To duże, kompleksowe serie produktów łazienkowych, które charakteryzuje unikany design opracowany specjalnie dla ELEMENTS, wysoka jakość, funkcjonalność, komfort oraz długa gwarancja wynikająca z zastosowania długowiecznych materiałów. Co ważne, produktów składających się na marki własne ELEMENTS nie znajdziemy w żadnym innym sklepie. Obecnie salony sieci oferują cztery marki: Cosima, Derby, Clivia oraz White. Ta ostatnia jest nowością, która już zdobyła duże uznanie wśród klientów i architektów
– Marka White to najnowsze dzieło naszej firmy. Łączy w sobie doświadczenie europejskich inżynierów z oryginalnymi wizjami architektów i projektantów. Dzięki niej kompleksowo wyposażymy całą łazienkę – mówi Monika Nowak-Bawiec.

W szerokiej palecie produktów marki White z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Design produktów tej marki odznacza się charakterystycznymi, łagodnymi krawędziami z zaokrąglonymi narożnikami i miękko „płynącymi” powierzchniami. Gama produktów marki White składa się z: wanien i brodzików, ceramiki ,armatury i mebli. Niezwykle ważne są tu oferowane dodatki – wieszaki, półki, dozowniki mydła, kubki, mydelniczki itp. Zostały zaprojektowane tak, by w połączeniu z pozostałymi elementami serii współtworzyć atrakcyjne i harmonijne wnętrze.

Od czerwca oferta salonów ELEMENTS wzbogaciła się też o płytki marki własnej Enmon. Klienci mogą już zamawiać modne: płytki glazurowane, gresy, płytki wewnętrzne i zewnętrzne, terakotę. Tu także mogą liczyć na profesjonalne doradztwo pracowników salonów oraz zapewnienie przez firmę specjalistów, którzy te płytki fachowo ułożą.

 

 


 

elements-logo-schwarz_querformat_original-plELEMENTS KOSZALIN

75-256 Koszalin, ul. Franciszkanska 22
tel. 94 311 59 64, e-mail: koszalin@elements-show.pl
Poniedziałek – Piatek 09.30 – 18.00 Sobota 09.30 –14.00

ELEMENTS KOSZALIN

75-818 Koszalin, ul. Zytnia 9
tel. 94 317 07 81/82, e-mail: koszalin@elements-show.pl
Poniedziałek – Piatek 8.30 – 17.00

Czekamy na Panstwa. Zespół Elements Koszalin.