TVG4454 Ludzie

Ślub to emocje i efekt „wow”

Modna jest biel i elegancki luksus, kwiaty w jednej tonacji i atrakcje dla gości, ale tak naprawdę udana ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne to takie, na którym czujemy się dobrze, naturalnie, współgra ono z naszymi osobowościami, ale i delikatnie zaskakuje.

Ślub to wyjątkowa ceremonia. Często raz w życiu i do tego największa jaką przychodzi nam zorganizować. Na samą myśl o tym jak wielu decyzji wymaga jeży się włos na głowie, choć wcale nie musi. Paulina Leszczyńska, właścicielka agencji „Wymarzone Wesele” w swoim biurze gościła setki przyszłych młodych par, kandydatów na mężów i żony, którzy stawali przed pytaniem: Jak chcemy, aby wyglądał nasz ślub? To pytanie, na które jest tak wiele odpowiedzi.

Pani Paulina nie zaprzecza, że decyzje bywają trudne: – „Wymarzone wesele” to miejsce, do którego przychodzą Młodzi po pomoc w organizacji weselnego przyjęcia. Czasem z gotowym pomysłem, ale często to u nas szukają czegoś z efektem „wow”. A my uwielbiamy wyzwania i nieoczywiste rozwiązania. Mnie cieszy to, że coraz więcej par korzysta z naszej usługi specjalnej, czyli koordynacji weselnej. Wiąże się to z tym, że od zupełnego początku, po koniec weselnej zabawy, a nawet dalej, bo i po odwiezienie bezpieczne gości do domu czy hotelu, organizujemy i planujemy w całości weselne przedsięwzięcie. Każdy etap, każdy detal jest przez nas dopracowany co w efekcie zwalnia Młodych i ich najbliższych z trosk organizacyjnych, dając im swobodną przestrzeń do przeżywania w pełni pięknych emocji tego absolutnie wyjątkowego dnia.

Koordynacja to bardzo szczegółowy, pełen detali plan przebiegu ceremonii, który na każdym etapie jest dopilnowany przez specjalistów z „Wymarzonego Wesela”. Pani Paulina mówi: – Najczęściej osobiście umawiam, sprawdzam oraz nadzoruję realizację najmniejszego choćby fragmentu ustalonego wcześniej scenariusza, który jest wynikiem wielotygodniowej pracy pełnej przygotowań. Często widzę zdziwienie na twarzach Młodych, czy ich rodziców, na jak wiele pytań musimy sobie odpowiedzieć i jak wiele rzeczy doprecyzować. Wówczas wtedy właśnie orientują się jak wiele zadań „ściągamy” im z głowy. Koordynowane przyjęcia nie tylko wybierają zabiegane Pary Młode, ale także perfekcjoniści, którzy lubią mieć dopięte wszystko na ostatni guzik.

Jednak warto mieć na uwadze, że z „Wymarzonym weselem” można współpracować na każdym etapie i ograniczonych zakresach, wszystko zależy od tego na co chcemy położyć szczególny nacisk. O nieograniczonych możliwościach Pani Paulina mówi tak: – Wiele Par w ostatnich latach decyduje się na małe lub średnie (czyli takie do 80 osób) przyjęcia, nie znaczy to jednak, że chcą rezygnować z atrakcji dla siebie i swoich gości, wprost przeciwnie, pomysły zdają się nie mieść końca. W tym sezonie ślubnym mamy zarezerwowany helikopter dla jednej z par, która przyleci nim na swoje ślubne przyjęcie. Na innym z kolei zaplanowane są pokazy szczudlarzy czy podziękowania dla rodziców pisane piaskiem w rękach Galistyny, zwyciężczyni popularnego programu „Mam Talent”.

Paulina Leszczyńska podkreśla to, że przez lata udało się jej wypracować znakomite kontakty i współprace z fotografami, muzykami, DJ-ami, barmanami, wodzirejami, ale także znaleźć i w pełni wydobyć możliwość z ciekawych sal i wnętrz, perełek naszej okolicy. Przy tym mówi: – Nasi klienci zawsze mają wybór, nie proponuję jednego rozwiązania, ale przedstawiam możliwości, np. różni w stylach pracy fotografowie czy muzycy. Ten szeroki zakres możliwości daje wiele kompilacji czyniąc każde przyjęcie wyjątkowym, niepowtarzalnym, niepodobnym do drugiego. Dla mnie jakość ma priorytet i tylko takie usługi mam w swojej ofercie.

„Wymarzone wesele” to także wypożyczalnia sprzętu na specjalne okazje. Stoły, krzesła, świeczniki, podtalerze, naczynia, stojaki wszelkiego zastosowania i masa innego drobnego lub całkiem nietypowego sprzętu. Asortyment rośnie, bo z każdym nowym weselem, do wypożyczalni trafiają kolejne akcesoria. Kto z nich korzysta? Nie tylko weselnicy, ale wszyscy ci, którzy na własną rękę organizują różne przyjęcia czy spotkania okolicznościowe. Coraz częściej decydujemy się na imprezy w nietypowych lokalizacjach, a nie ma potrzeby inwestować w jednorazowe użycie przydatnych gadżetów czy sprzętu. Z wypożyczalni korzystają przedsiębiorstwa i osoby prywatne, na mniejsze lub większe okazje. Warto przejrzeć zasoby wypożyczalni planując przyjęcie, zaoszczędzi to zbędnego kombinowania, a i kosztów jednorazowych wydatków.

FB: Wymarzone Wesele Dekoracje
IG: wymarzonewesele

www.wymarzonewesela.pl
tel. 667-217-633