srsrs 8 of 19 Wydarzenia

Spektakl Kulinarny w Sianożętach

Trufla, czarny bez, kasztan, jeżyna, grzyby czy dereń, to tylko niektóre składniki, jakie w wykwintnej formie, 12 stycznia, podczas specjalnej kolacji degustacyjnej smakowali goście Restauracji Level 5 w Sianożętach.

Siedem wyjątkowych potraw, których wspólnym mianownikiem był las, przygotowali: Filip Cwojdziński, szef kuchni z poznańskiej TU.REStARANT, restauracji z nagrodą przewodnika Michellin za rok 2023 oraz Artur Szlama, szef kuchni restauracji Level 5, w hotelu Imperiall w Sianożętach.

„Apetyt na las” był okazją na testowanie niecodziennych połączeń i form kulinarnych, o których barwnie poopowiadali szefowie kuchni prezentując swoje dania. Do każdej z potraw starannie wyselekcjonowano wina od „Top Wina Świata”, a wszystko to w klimatycznej oprawie muzycznej znanego kołobrzeskiego smyczka Aleksandra Karausza.

Kolacje degustacyjne to coraz częstsza forma nietuzinkowego spędzania czasu. Wspaniały pretekst do spotkań, w których wyjątkowe dania prowokują do rozmów i rozbudzają zmysły. Szefowie kuchni ambitnie za cel stawiają sobie wysoką jakość składników, często od lokalnych niewielkich producentów, a zestawienia jakie proponują są pełne nie tylko smaku, co kontrastu, który wywołuje zachwyt i zaciekawienie.

Restauracja Level 5 w Sianożętach cyklicznie organizuje tematyczne kolacje degustacyjne, przez cały rok. Piękne, nowoczesne wnętrza, widok na morze i wzorowa obsługa dopełniają wyjątkowy czas, jaki w tym miejscu można spędzić. O tym co było na talerzach, najlepiej opowiedzą barwne fotografie.

www.restauracjalevel5.pl
FB: Restauracja Level 5 z widokiem na morze