Jubileusz 152 Wydarzenia

Fundacja „Zdążyć z Miłością” świętuje 10 -lecie

W sobotę, 27 stycznia w Filharmonii Koszalińskiej odbył się Jubileuszowy Koncert z okazji 10 -lecia Fundacji „Zdążyć z Miłością”. Honorowym patronatem koncert objęli: prezydent Koszalina Piotr Jedliński, wicemarszałek Tomasz Sobieraj i Bp Zbigniew Zieliński, ordynariusz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Podczas gali jubileuszowej wystąpili podopieczni fundacji oraz dzieci i panie z Klubu Kobiet przy PIG przygotowane przez panią Ewę Turowską. Przedstawiciele Fundacji wręczyli podziękowania dla swoich przyjaciół, darczyńców, NGO i mediów za wieloletnią współpracę i pomoc przy organizowanych licznie wydarzeniach i akcjach charytatywnych.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był Stanisław Soyka wraz z zespołem, który zagrał swoje najpopularniejsze utwory. Nim jednak wybrzmiały pierwsze dźwięki odbyła się licytacja obrazu przekazanego przez koszalińską artystkę Beatę Marię Orlikowską. Podczas koncertu wolontariusze z puszkami zbierali datki od chętnych osób. Symboliczna złotówka zostanie przekazana na tworzenie ZAZu dla osób z niepełnosprawnościami. W foyer natomiast odbył się tradycyjny kiermasz, gdzie można było nabyć przedmioty wykonane ręcznie, w tym przekazane przez WTZ Nr 1 PSONI Koszalin.

Koncert Jubileuszowy był wyrazem podziękowania ze strony Fundacji dla swoich darczyńców, sponsorów, wolontariuszy, przyjaciół oraz mediów za dziesięć lat wspólnego działania, jedynym sponsorem koncertu był fundator Waldemar Ślęzak.