DSC3902 1 Biznes

Aktualna oferta PB Kuncer

svg%3E Biznes

Osiedle Zwycięstwa

Zwycięstwa 232-238 to prawdziwie prestiżowy adres. Dwa z czterech planowanych przez
PB Kuncer budynków tego osiedla zostały już oddane do użytku, dwa pozostałe powstają.
W ukończonej części inwestycji deweloper po raz pierwszy zaoferował do sprzedaży w pełni urządzone mieszkania. Klienci zareagowali bardzo pozytywnie. Stąd w przygotowaniu są kolejne propozycje wykończone pod klucz, a wnętrze jednego z takich mieszkań prezentujemy na sąsiedniej stronie.

Kontakt: (94) 34 34 567, 601 639 055, 607 701 765


svg%3E Biznes

Osiedla Franciszkańska

Osiedle Franciszkańska powstaje u zbiegu ulic Franciszkańskiej i Krańcowej w Koszalinie. Teren, którym dysponuje PB Kuncer, ma powierzchnię niemal trzech hektarów.

Deweloper podzielił ją na cztery strefy. W trzech z nich powstanie łącznie osiem budynków (ponad 350 mieszkań). Czwarta stanie się wspólną strefą rekreacyjną, niezależnie od tego, że przy poszczególnych domach przewidziane są elementy zieleni, ławeczki i urządzenia służące zabawom dzieci. Osiedle Franciszkańska to budownictwo
wielorodzinne ze stosunkowo niską zabudową, przytulne, zapewniające lokatorom komfortowe warunki do życia. Obecnie trwa budowa czwartego i piątego budynku kompleksu, z mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni.

Kontakt: (94) 34 34 567, 601 639 055, 607 701 765


svg%3E Biznes

Osiedle Cypryjskie

Kiedy redagowaliśmy to wydanie magazynu, była jeszcze ostatnia szansa zamieszkania na Osiedlu Cypryjskim w Koszalinie. Dosłownie, bo do kupienia pozostało jedno mieszkanie! Jednak w dniu wysyłania materiałów do drukarni informacja ta się zdeaktualizowała: ostatnie mieszkanie znalazło właściciela.

Cypryjskie (część Osiedla Unii Europejskiej) jest pierwszą tak kompleksową inwestycją PB Kuncer. Osiedle złożone z sześciu domów wielorodzinnych z ponad 300 mieszkaniami powstawało etapami w ciągu ośmiu lat. Wyznaczyło ono standard kolejnych realizacji dewelopera i stało się punktem odniesieniu dla innych koszalińskich inwestorów, jeśli chodzi o jakość wykonania, rozplanowanie terenu i dbałość o otoczenie.

Konsekwentnie stosowaną przez PB Kuncer zasadą jest to, że wraz z ukończeniem budowy mieszkań oddaje do dyspozycji mieszkańców również uporządkowaną całą okoliczną przestrzeń – gotowe elementy infrastruktury: chodniki, miejsca postojowe, oświetlenie, trawniki oraz zielone nasadzenia, kąciki zabaw dla dzieci.


svg%3E Biznes

Hallera

Najnowsza inwestycja mieszkaniowa PB Kuncer: trzy sześciokondygnacyjne domy wielorodzinne przy ulicy Hallera.

Znakomita lokalizacja: pięć minut piechotą od Centrum Handlowego Forum Koszalin i „Wodnej Doliny”, w pobliżu wylotowej ulicy Gnieźnieńskiej.

Na ukończeniu jest stan surowy pierwszego – z 64 mieszkaniami i jednym lokalem użytkowym. Planowany termin oddania do użytku pierwszego budynku: połowa 2022 roku.

Kontakt: (94) 34 34 567, 601 639 055, 607 701 765