GEA ECO APARTMENT STRONA PÓŁNOCNA 1 Biznes

GEA ECO-APARTMENTS – Kameralnie, ekologicznie, z dala od zgiełku i tłumów

Pomysł na tę inwestycję zrodził się z potrzeby stworzenia miejsca do wypoczynku i do inwestowania, z szacunku do natury i ekologicznego stylu życia. Umiejętnie wkomponowana w naturalne otoczenie bryła obiektu nie zaburza estetyki wybrzeża i daje ciekawy efekt architektoniczny. Oferuje butikowe apartamenty z dużymi tarasami, w Sianożętach, jednej z ostatnich nad polskim Bałtykiem miejscowości niepoddanej presji tłumu turystów. Zapewnia komfort wypoczynku nie tylko latem, ale również podczas wypadów weekendowych.

Katarzyna Rudzka-Kęsik, której pomysłem jest GEA ECO-APARTMENTS i która realizuje tę inwestycję w Sianożętach, mówi: – Od 3-4 lat na rynku wyraźnie zaznacza się trend dokonywania zakupu apartamentów w mniejszych miejscowościach nadmorskich z uwagi na potrzebę kameralności i ucieczki od tzw. miejskiej dżungli. Wolimy wypoczywać w eleganckich kameralnych obiektach, w których możemy czuć się jak w domu a nie jak w hotelu. Pandemia pogłębiła tę tendencję. Nawet gdy duże aparthotele były już otwarte, to jednak wypoczywający najchętniej wybierali mniejsze obiekty i mniejsze miejscowości. Dla właścicieli i dla wynajmujących to pewność korzystania z apartamentu w każdym momencie, niezależnie od pandemicznych obostrzeń i rządowych restrykcji.

 

taras nowe

Tylko 200 m od morza

Nad Bałtykiem jest coraz mniej obiektów, które z jednej strony leżą bardzo blisko morza a z drugiej są na tyle oddalone od linii brzegowej by zachować naturalny widok polskiego wybrzeża. Od początku było wiadomo, że inwestycja GEA będzie spełniać te oczekiwania, pozytywnie wyróżniając się na tle innych obiektów. Jej atutem są duże tarasy, zastosowanie ekologicznych rozwiązań i przede wszystkim znakomita lokalizacja – tylko 200 metrów od morza!

Apartamenty GEA to idealna propozycja dla szukających kameralności, pewnego rodzaju intymności, w stylu butikowym. I to co dla klientów jest ważne, to piękno samej architektury, dbałość o każdy szczegół i ciepły klimat wnętrz. – Tak właśnie powstał mój poprzedni projekt deweloperski w Grzybowie, nadmorskiej, urokliwej miejscowości położonej blisko Kołobrzegu – mówi Katarzyna Rudzka-Kęsik – tworzyłam go wspólnie z moją przyjaciółką-wspólniczką.

 

Ekologia się opłaca

Nowej inwestycji deweloperskiej w Sianożętach towarzyszą te same przekonania, ale wzbogacone o zasadę: być Eko – Postawiłam sobie za cel, że właśnie na Pomorzu Środkowym stworzę pierwszą komercyjną inwestycję apartamentową, która będzie produkowała energię ze słońca a cały projekt inwestycyjny będzie powstawał przy restrykcyjnych normach unijnych, które weszły w życie w 2021 roku. Zastosowałam instalację fotowoltaiczną na 300 metrach kwadratowych dachu. Dzięki zaplanowanym rozwiązaniom technologicznym i technicznym, takim jak: ściany o niskiej przenikalności ciepła na poziomie 0,20 W /m.kw, okna 3-szybowe o niskiej przenikalności na poziomie 0,70 W/ m.kw czy zbiorniki wody deszczowej z przeznaczeniem do podlewania zieleni wokół inwestycji apartamentowej – powstanie jeden z pierwszych na Pomorzu Zachodnim obiekt wpisującą się w rosnący, światowy trend ochrony środowiska. Dodatkowo, oznacza to znacząco niższe koszty eksploatacji lokali apartamentowych dla jej właścicieli. Zamontowanie urządzenia do indywidualnego sterowania ciepłem pozwoli właścicielom zdalnie zarządzać temperaturą powietrza w pomieszczeniu. W przypadku ogrzewania szacuje się koszty o około 25% niższe niż w tradycyjnym obiekcie, a w przypadki energii elektrycznej około 20% niższe.

W GEA ECO-APARTMENTS nie ma basenu, bazy Wellness & Spa. – To również była świadoma decyzja – wyjaśnia pani Katarzyna Rudzka-Kęsik. – W efekcie właściciele ponosić będą niskie opłaty za utrzymanie apartamentu. Jest natomiast siłownia i w odległości trzech minut spacerem najdłuższa, najpiękniejsza ścieżka rowerowa (w obiekcie jest oczywiście pomieszczenie do przechowywania rowerów). Goście, jeśli będą mieli takie życzenie, mogą korzystać z infrastruktury dużych resortów, których w promieniu dwóch kilometrów jest sporo. W naszym przypadku najbliżej, bo zaledwie 20 metrów, jest do Imperiall Resort & MediSpa, z którym nawiązałam stałą współpracę.

 

UJECIE 16D

Duże tarasy

W obiekcie Gea Eco-Apartments większość apartamentów posiada tarasy – wszystkie są duże, o powierzchni 20 metrów kwadratowych a nawet większe do 71 m. kw. Zapewniają one dodatkową powierzchnię do wypoczynku. Z powodzeniem mieszczą się na nich meble tarasowe, parasole i leżaki idealne do relaksu i miłego spędzania czasu.

 

 

Pomocne udogodnienia

Deweloper zapewnia kupującym profesjonalną pomoc w wykończeniu, wyposażeniu i wynajmie zakupionych apartamentów. Apartamenty oferowane są w standardzie deweloperskim, jednak każdy lokal może być wykończony i wyposażony zgodnie z oczekiwaniami klienta i z przygotowanymi aranżacjami lub wg indywidualnie opracowanego projektu. Deweloper współpracuje z firmą zajmującą się wykończaniem i wyposażaniem apartamentu w standardzie premium.

 

 


Katarzyna Rudzka-Kęsik w biznesie deweloperskim działa od czterech lat. Wcześniej pracowała w korporacji, w której przez ponad 12 lat zarządzała jedną ze spółek holdingu energetycznego. W trakcie kariery biznesowej była m.in. nominowana i nagrodzona w ogólnopolskim konkursie „100 kobiet BIZNESU”, zdobywając w nim ósme miejsce. – W energetyce głównie kierowałam dużymi zespołami męskimi i przejście do „męskiego” biznesu, jakim jest branża deweloperska, nie stanowiło dla mnie problemu – komentuje pani Katarzyna Rudzka-Kęsik. – Dzięki analizie rynku i intuicji biznesowej w 2017 roku dostrzegłam duży potencjał projektów deweloperskich w strefie nadmorskiej. Okazały się one odporne na problemy, które przyniosła pandemia i stały się dla wielu Polaków pierwszym wyborem w inwestowaniu oszczędności.

 


Gea Eco-Apartments to elegancki, kameralny obiekt położony zaledwie 200 m od morza. Oferuje 60 komfortowych apartamentów o powierzchni od 35 do 81 m kw. (w tym dwa typu Penthause, dwupoziomowe, trzypokojowe, z tarasami o powierzchni 68 i 37 m kw. oraz osiem apartamentów dwupoziomowych, trzypokojowych z widokiem na morze). Piękne tarasy przynależne do każdego apartamentu mają powierzchnię od 13 do 71 m kw.

Do dyspozycji mieszkańców będzie Internet ze światłowodu, stacja ładowania samochodów elektrycznych, rowerownia i kameralna siłownia. Termin oddania do użytku: kwiecień/maj 2022 roku.

 

logo ostateczneGEA ECO-APARTMENTS

ul. Wschodnia 2, 78-111 Sianożęty
kontakt: Katarzyna Rudzka-Kęsik
tel. +48 661 967 800
kontakt@gea-ecoapartments.pl
www.gea-ecoapartments.pl