Lato już za nami. Po wakacyjnych wyjazdach pozostały sentymentalne wspomnienia. Za oknem jesień, złota jesień. To idealny czas, aby zaplanować krótki wypad, który pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Polska Żegluga Bałtycka zadbała o to, aby było w czym wybierać. Bogata oferta rejsów tematycznych to prawdziwe morze atrakcji i przygód. Od imprezy halloweenowej i andrzejek, przez świąteczną Kopenhagę i Sztokholm, kończąc na Balu Sylwestrowym w klimacie Kapitańskiego Tanga.

Już pod koniec października można wybrać się na naaajstraaasznieeejszą imprezę na Bałtyku – halloweenowy rejs do Ystad. Na pasażerów czeka piekielnie dobra zabawa podczas wieczoru rozrywki na promie – krwiste drinki przygotują barmani podczas show, a DJ Wilkołak poprowadzi zabawę pełną upiornych konkursów i tańców z duchami. Na ten czas prom zamieni się w prawdziwy dom strachów. Pamiętajcie – okolicznościowe stroje i przerażające makijaże mile widziane! A w Szwecji będzie można zwiedzić miasteczko znane z kryminalnych powieści Henninga Mankella o komisarzu Wallanderze.

W listopadzie Polferries proponuje dwie imprezy andrzejkowe – na promie Mazovia w rejsie do Ystad oraz na promie Wawel w rejsie do Sztokholmu. Jeśli chcecie się bawić do białego rana, smacznie zjeść i dzięki andrzejkowym wróżbom poznać przyszłość nie powinno Was zabraknąć. Do tego okazja poznania kawałka Szwecji – królewskiego Sztokholmu, bądź malowniczego Ystad. Andrzejki na Bałtyku to przeżycie, które na długo zagości w Waszych wspomnieniach.

W grudniu, miesiącu pełnym świątecznej atmosfery, kolorowych światełek i białego puchu czekają na klientów Polferries dwie skandynawskie stolice – duńska Kopenhaga i szwedzki Sztokholm. Liczne jarmarki bożonarodzeniowe, kiermasze z łakociami, stragany ze świątecznymi ozdobami oraz blask świecących girland tworzą niezapomnianą atmosferę i wywierają na wszystkich ogromne wrażenie. Na promach czeka dobra zabawa, pyszne menu, loterie z nagrodami oraz świąteczne promocje w sklepach.

Natomiast koniec roku w Polferries to Bal Sylwestrowy w klimacie Kapitańskiego Tanga na promie Wawel w Gdańsku, z rejsem na zatokę. Wykwintne menu, świetna muzyka, show barmańskie, wybór Króla i Królowej Balu to tylko niektóre z bogatej palety atrakcji. Kapitan zaprosi Was do wspólnej zabawy pierwszym tańcem, a później – taneczne szaleństwo do białego rana.

logoPelnePolferriesPL

Prawdziwie morska przygoda i wizyta w Skandynawii już od 245 zł/os. Szczegóły ofert na polferries.pl.