Jarmark 2022 wdarzenia FB Wydarzenia

Po prezenty na Jarmark Bożonarodzeniowy

To już tradycja, że na początku grudnia odbywa się świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku zmienia on nieco formę i odbędzie się w Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Pod dachem, przez weekend pomiędzy 9 a 11 grudnia będzie można nabyć niebanalne świąteczne prezenty, smakołyki oraz lokalne wyroby.

Wystawcy już zapowiedzieli wiele niespodzianek dla odwiedzających Jarmark. Kupić będzie można autorską biżuterię, ręcznie uszyte pluszaki i tradycyjne zabawki. Pojawią się produkty z filcu i tworzone na szydełku. Będą torby i poduszki. Nie zabraknie też czegoś dla naszych pupili. Nie zabraknie również stoisk z pierogami, serami góralskimi, kawą czy czekoladą.

Centrum Kultury 105 również przygotowało na ten wyjątkowy weekend sporo atrakcji. Muzyka na żywo, koncerty i spotkanie z samym Świętym Mikołajem! Odwiedzający Jarmark będą mogli także wziąć udziałów warsztatach tworzenia wieńców bożonarodzeniowych, a dla relaksu udać się na wybrany seans filmowy.

Wystawcy i twórcy, którzy chcieliby wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym mogą zgłaszać się do 30 listopada br.

Zgłoszenia drogą mailową należy przesyłać pod adres: karolina.asanowicz@ck105.koszalin.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin.
Zgłoszenia można dokonać także osobiście w sekretariacie CK105 lub w dziale Upowszechniania i Rozwoju Kultury (p. 111). Szczegóły dotyczące uczestnictwa w jarmarku znajdują się w regulaminie na stronie www.ck105.koszalin.pl.