cover orly Wydarzenia

Firmus wśród najlepszych firm Zachodniopomorskiego

W gronie tegorocznych laureatów prestiżowej nagrody Orły WPROST znalazła się jedna ze spółek należących do deweloperskiej grupy Firmus, odpowiedzialna za realizację pierwszego etapu Dune Resort. Podczas uroczystej gali, jaka odbyła się 6 grudnia br. w Świnoujściu, dyplom gratulacyjny odebrała pani Aneta Leśna, prokurent Firmus Group.

Aneta Leśna 3Orły WPROST to nagroda przyznawana najlepszym przedsiębiorstwom w poszczególnych województwach. Typuje je międzynarodowa agencja doradcza Bisnode, partner merytoryczny tygodnika „Wprost”, po przeanalizowaniu wyników ekonomicznych firm. W corocznym zestawieniu umieszcza ona te, które mają najlepsze wyniki finansowe, a ściślej – wykazują największy zysk netto lub największą dynamikę wzrostu zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.

W ten sposób w gronie liderów gospodarczych województwa zachodniopomorskiego znalazła się spółka celowa powołana do realizacji apartamentowca Dune A, czyli pierwszej części Dune Resort (budowa drugiego i trzeciego etapu dobiega końca; oddanie do użytku całości zaplanowane jest w pierwszej połowie przyszłego roku). Absolutna większość z około 330 apartamentów składających się na Dune Resort została już sprzedana. Kompleks zaoferuje również bogatą strefę SPA z zespołem basenów kąpielowych oraz zaplecze gastronomiczne, dostępne nie tylko dla mieszkańców Dune.

Orły WPROST nawiązują do nagród przyznawanych wcześniej przez Instytut im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego osobom, firmom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla rozwoju gospodarczego Polski oraz tym, które angażują się w sprawy lokalnego środowiska, są aktywne na polu charytatywnym, promują wysokie standardy w biznesie.