malaczarna cover Moda, Przyjemności
Fot. Natalia Snoch

MAŁA CZARNA

Czarna sukienka, dobrana idealnie do sylwetki, powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Jej klasyczny krój oraz kolor sprawiają, że sprawdzi się w wielu sytuacjach. Począwszy od randki, biznesowej kolacji czy spotkania z przyjaciółkami.

Pokazanych tutaj pięć stylizacji obrazuje, jak uniwersalna potrafi być „mała czarna”. To must have – nieodzowna część damskiej garderoby. Jeśli w Twojej szafie nie ma jeszcze „małej czarnej”, mam nadzieję, że nasze stylizacje przekonają Cię do jej zakupu!

 

Mała czarna 1

Casualowo

Połączenie czarnej sukienki z klasycznym trenczem w kolorze beżowym. Stylizacja uzupełniona o ekstrawagancką listonoszkę w zwierzęcy print. Stylizacja uzupełniona o wygodne buty, które idealnie sprawdzą się w natłoku codziennych obowiązków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mała czarna 2

Rockowo

Impreza z przyjaciółkami, koncert rockowy to tylko niektóre z propozycji, w których olśnisz rockową stylizacją! Ciężkie buty, czerwona skórzana kurtka idealnie komponują się z małą czarną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mała czarna 3

Biznesowo

Czarna klasyczna sukienka sprawdza się rewelacyjnie również w stylizacji biznesowej. W połączeniu z białą koszulą oraz marynarką tworzy idealną stylizację, w której zostaniesz odebrana jako profesjonalistka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mała czarna 4

 

Sportowo

Wygodne trampki, kurtka jeansowa, czapka z daszkiem a w roli głównej czarna sukienka, która nie zawodzi również w stylizacji sportowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mała czarna 5

Elegancko

Romantyczna kolacja przy świecach, wyjście do teatru lub rodzinna uroczystość – stylizacja sprawdzi się doskonale. Połączenie czarnej sukienki z czerwienią powoduje, że cały look prezentuje się szykownie.