1s3 Motoryzacja, Przyjemności

Myjnia Auto Galerii – Samochody też mają swoje spa

Choć zadbany i błyszczący samochód to chluba kierowcy, wizyta w myjni tylko dla nielicznych oznacza przyjemność. Dla większości to zwykła konieczność, przykry obowiązek. Dla wszystkich liczy się minimalizacja wszelkich związanych z myciem auta okoliczności, a zwłaszcza – oszczędność czasu. Najlepiej, by samochód umył się sam i to marzenie niemal w stu procentach realizuje myjnia w Auto Galerii – oferując kompleksowe usługi w konkurencyjnych cenach, w dodatku bez wysiłku klienta.

Auto Galeria jest przedsięwzięciem koncepcyjnym, pomyślanym tak, by jego klient, czy raczej gość, czuł się komfortowo, niezależnie od tego z  jakich usług salonu korzysta. wszystkie są na najwyższym poziomie i tak jest też w przypadku myjni samochodowej. Odpowiedniejszym słowem byłby tu salon odnowy, bo usługa przypomina raczej wizytę w SPA niż mozolną i pracochłonną pracę przy czyszczeniu auta. Zwłaszcza, że w ogóle nie wymaga obecności właściciela samochodu – myją go pracownicy Auto Galerii. – Zdecydowaliśmy się połączyć nasze obserwacje, doświadczenia, wnioski z rozmów z klientami i zaproponować usługi, jakich na rynku brakuje – tłumaczy Jolanta Rowińska, współwłaścicielka Auto Galerii. Czym myjnia Auto Galerii różni się od innych? Przede wszystkim tym, że szanuje czas klientów. Ten, którego brakuje im, by regularnie z korzystać z myjni, tego, który spędza się w kolejce oczekujących na wolne stanowisko w myjniach samoobsługowych, w końcu tego, którego potrzeba, by kompleksowo auto wyczyścić. – Mamy cztery samodzielne stanowiska, dwa z zimną, a dwa z gorącą wodą dla samochodów osobowych i busów – wyjaśnia Jolanta Rowińska. – Nie trzeba u nas czekać na miejsce, a jeśli nawet to niedługo. wystarczy przyjechać i powierzyć samochód naszym pracownikom. Podstawowa usługa trwa ok. 30 minut, a rozszerzone zabiegi do półtorej godziny. w czasie, gdy samochód poddawany jest wybranym zabiegom pielęgnacyjnym, można przejść się do pobliskiej galerii handlowej, albo poczekać w przytulnej, nowoczesnej recepcji myjni w przyjemnej atmosferze. Stąd można obserwować proces mycia auta, albo przejrzeć gazety, posłuchać muzyki, obejrzeć telewizję, skorzystać z komputera i darmowego wi-Fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane, komfortowe, przygotowane dla najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji są ciepłe i zimne napoje. Jest też miejsce dla zwierząt. w Auto Galerii o nich nie zapominamy, chętnie gościmy psy czy koty. w przyszłości w salonie powstanie plac zabaw dla dzieci i letnie miejsce relaksu na zewnątrz dla klientów oczekujących na usługę w naszej firmie. właściciele zdecydowali się na myjnię klasyczną, czyli ręczną. – To najstarsza i w naszym przekonaniu najlepsza metoda czyszczenia samochodu – podkreśla Jolanta Rowińska. – w przeciwieństwie do czyszczenia automatycznego czy szczotkowego, najmniej inwazyjna jeśli chodzi o lakier samochodowy.

2s

Myjnie bezdotykowe myją, ale nie pielęgnują. Nie radzą sobie z dużymi zabrudzeniami, działają powierzchniowo i gwarantują chwilowy efekt, automaty szczotkowe czasem po prostu szkodzą. U nas w pakiecie podstawowym bezdotykowe są jedynie wstępne zabiegi czyszczące samochód z brudu. Potem stosujemy pianę aktywną, hydrowosk, suszenie, konserwację opon i na koniec – na życzenie klienta – dodajemy zapach do samochodu. Taki podstawowy pakiet usług kosztuje jedynie 20 zł i jest to najtańsza usługa mycia w Koszalinie. Można też skorzystać z pakietów rozszerzonych, a w ofercie Auto Galerii jest ich mnóstwo. Od ręcznego woskowania samochodów na specjalne okazje, jak np. ślub czy przygotowanie samochodu do sprzedaży, przez pranie tapicerki i bezpieczne czyszczenie silników, po tzw. auto detailing obejmujący kompleksowe czyszczenie auta od zakamarków po rurę wydechową. Preparaty używane do mycia to certyfikowane produkty najwyższej jakości. Nie rysują karoserii ani elementów chromowanych. Są ekologiczne, biodegradowalne, mają ładny zapach. Dość zaskakująca i widowiskowa – trzeba przyznać – różowa piana myjąca to nie wymyślny gadżet, ani udziwnienie – kolor jest kwestią specyficznego składu chemicznego. Konserwuje, doskonale woskuje, poprawia głębię lakieru, chroni przez promieniowaniem UV, co jest ważne zwłaszcza latem. Samochód – gratis – jest woskowany podwójnie, więc nie tylko perfekcyjnie umyty, ale i doskonale zabezpieczony przed opadami deszczu, śniegu czy mocno operującym słońcem w lecie. efekt takiej pielęgnacji jest przede wszystkim długotrwały. Auto Galeria oferuje też usługi unikalne, które spodobają się szczególnie osobom wyjątkowo zapracowanym. Można np. zarezerwować – telefonicznie – mycie samochodu na wybraną godzinę. wystarczy wówczas tylko auto „dostarczyć” do salonu. Jeszcze wygodniejsza jest usługa door-to-door (od drzwi do drzwi), nie wymagająca obecności klienta w salonie w ogóle. Pracownik Auto Galerii odbierze samochód od klienta, a po myciu – odprowadzi w wyznaczone miejsce. Koszt tej wygody, doliczany do wybranej usługi, to jedynie 10 zł. – My po prostu lubimy naszych klientów, lubimy samochody – mówi Jolanta Rowińska. – Uważamy, że dobra atmosfera jest bardzo ważna, więc chcemy maksymalnie ułatwić im życie, a jednocześnie zapewnić miłą obsługę. Pracujemy z przyjemnością. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i prośby klientów, staramy się spełnić ich wszelkie potrzeby, te oryginalne i nietypowe również. Myjni jest wiele, my damy więcej z siebie i warto się o tym przekonać.