carreco 7072m Biznes
Fotografie: Agnieszka Orsa

Careco oferuje teraz okna, bramy, drzwi i rolety firmy Krispol

Koszalińska hurtownia budowlana Careco z początkiem lutego br. stała się oficjalnie partnerem Krispolu, lidera na rynku bram i stolarki otworowej, z wyłącznością na dystrybucję jego produktów w powiatach koszalińskim i kołobrzeskim. Weszła do programu o nazwie KRISHOME, który gwarantuje klientom możliwość zakupu kompletu stolarki w jednym miejscu i od jednego producenta. Wszystko w zgodzie z przesłaniem „gwarancja spokoju”.

 

KRISHOME to sieć salonów ekspozycyjnych, w których klient może poczuć się jak w swoim przyszłym domu. Ma w nich bowiem możliwość z bliska obejrzeć poszczególne produkty, sprawdzić ich działanie, dowiedzieć się o dostępnych wariantach kolorystycznych. Może również zadać wszelkie pytania, jakie mu się nasuną. Pracujący na miejscu ekspert doradzi wybór najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb inwestora. Kolejny krok to złożenie zamówienia i ustalenie terminu dostawy kompletu wybranych produktów.

Co ważne, można dokonać zakupu, ale również można dodatkowo zamówić wszelkie usługi montażowe. Wówczas w ustalonym terminie ekipa Careco pojawi się na budowie i zdejmując z głowy inwestora konieczność poszukiwania fachowców zamontuje okna, drzwi, bramy, czy rolety albo żaluzje zewnętrzne.

 

carreco-7075m

 

Wszystko w jednym miejscu i od jednego producenta

Kluczowy jednak jest fakt, że KRISHOME pomaga bezstresowo przejść skomplikowany proces wyboru potrzebnych elementów z zakresu stolarki. Budowa domu to jedno z największych i najważniejszych przedsięwzięć w życiu. Dopiero w jego trakcie przekonujemy się, ile rozmaitych decyzji musimy podjąć. Stąd ogromną wartością jest fachowe doradztwo.

Wybór kompletu stolarki od jednego producenta to dobre rozwiązanie z kilku przynajmniej powodów. Łatwo można dobrać elementy pasujące do siebie technicznie i kolorystycznie. Dostawa następuje w jednym terminie, a więc nie ma niebezpieczeństwa opóźnień w pracach budowlanych. Pięcioletnia gwarancja dotyczy wszystkich zamówionych rzeczy, a skuteczny system serwisowy zapewnia w razie potrzeby szybką reakcję.

 

Krispol – gwarancja jakości

Aż trudno uwierzyć, że swoją działalność firma rozpoczynała 30 lat temu w jednym pomieszczeniu o wymiarach 6×6 metrów. Obecnie produkuje bramy garażowe o szerokości większej niż owe 6 metrów. Jest fabryką ogromną i nowoczesną.

Stolarka aluminiowa przeżywa rozkwit. Jest często wybierana przez architektów i inwestorów, którzy design stawiają na pierwszym miejscu. W 2019 roku firma Krispol uruchomiła produkcję okien aluminiowych na systemach ALUPROF i to właśnie ten produkt został obsypany branżowymi nagrodami.

W poszukiwaniu domu o nowoczesnej bryle, polscy inwestorzy sięgają po rozwiązania, które wcześniej stosowane były w budownictwie przemysłowych i komercyjnym. Właśnie tutaj – w świecie wielkogabarytowych przeszkleń, ascetycznego wręcz minimalizmu i dużych przestrzeni otwartych – znalazło się miejsce na designerskie aluminium. Trwałe, mocne, ale i elegancko subtelne przeszklenia na aluminiowych profilach udowadniają, że prosta forma może zagrać pierwsze skrzypce w kubaturze nowoczesnego domu.

Krispol otworzył się na stolarkę aluminiową z pełnym przekonaniem, widząc w niej przyszłość budownictwa jednorodzinnego. Teraz Inwestor może w jednym miejscu zakontraktować zakup kompletu stolarki z sektora premium, ale przede wszystkim łączyć różne rozwiązania PVC i aluminium w obrębie jednej inwestycji. Tak pożądana w branży designu elastyczność w praktyce oznacza, że Inwestor, przy współpracy z doradcą techniczno-handlowym w salonie, może dobrać okna w systemach PVC, a duże przeszklenia wykonać w aluminium i, co bardzo istotne, zachować pełną spójność kolorystyczną.

 

carreco-7080m

 

Careco na mapie partnerów marki Krispol

Careco ma historię niemal tak długą jak Krispol. Hurtownię założył w roku 1992 Ryszard Człapa, a obecnie pracuje w niej już drugie pokolenie, bo Careco to wciąż firma rodzinna.

Początkowo Careco oferowało pokrycia dachowe. Z czasem zaczęło handlować również innymi materiałami potrzebnymi do wykonania stanu zerowego, surowego, robót dekarskich, ocieplania budynku, wykańczania elewacji, a także budowy podjazdu i zagospodarowania terenu przydomowego ogrodu.

Poszerzenie oferty o okna, drzwi, bramy i elementy oprawy okiennej wydaje się naturalnym krokiem w rozwoju firmy.

W Koszalinie Careco ma skład materiałów budowlanych mieszczący się przy ulicy Szczecińskiej. Salon ekspozycyjny KRISHOME powstał zaś w innym miejscu – przy ulicy Bohaterów Warszawy (w części wynajętej hali firmy Ajcon, w sąsiedztwie firmy GIPO).

To tutaj można zapoznać się z pełną ofertą, zestawić i złożyć zamówienie. Fachowcy z Careco w odpowiednim momencie pojawią się na budowie u klienta, by pobrać potrzebne wymiary i przekazać do fabryki. Warto tu podkreślić, że KROSHOME gwarantuje wykonanie każdego wybranego przez inwestora elementu w zindywidualizowanych wymiarach i wariantach. Później pozostaje tylko oczekiwać na umówiony dzień dostawy.

 

Kontakt:

KRISHOME CARECO

BRAMY OKNA ROLETY DRZWI

Koszalin ul. Boh.Warszawy 35A

kom. 728 265 505

krispol@careco.com.pl

www.careco.krishome.pl