cover 39asf Zdrowie i uroda

Hair House by Natalia Ordak – Nowy wymiar włosów

Nie ma pięknej fryzury bez odżywionych, pełnych blasku i zadbanych włosów.
Bez względu na to czy szukasz radykalnej zmiany, czy stawiasz na naturalny look, profesjonalne cięcie, dobrana, odpowiednia koloryzacja i pielęgnacja skrojona pod twoje potrzeby będą definiować twój wygląd. Rozmawiamy z Natalią Ordak, która ma pomysł na współczesne fryzjerstwo i właśnie otwiera swój autorski salon Hair House by Natalia Ordak.

svg%3E Zdrowie i uroda

Twój autorski salon otwiera się w Koszalinie 6 lipca br. W naszym mieście debiutujesz, ale we fryzjerstwie jesteś już od kilku dobrych lat.
Fryzjerstwo od zawsze było moją pasją. Brzmi może banalnie, ale tak właśnie było. Skończyłam koszalińskiego „Bronka”, później w Gdańsku kosmetologię, ale to fryzjerstwo ciągnęło mnie ku sobie jak magnes. Jeszcze w czasie studiów podjęłam naukę w szkole fryzjerskiej i od początku stawiałam na zdobywanie doświadczenia w trójmiejskich salonach, bo dla mnie najważniejsze jest ciągłe podnoszenie umiejętności. Pracowałam w renomowanych salonach w samym sercu Sopotu. Po drodze odbyłam masę szkoleń. Mój konik to śledzenie wszystkiego, co pojawia się we fryzjerstwie na rynku, zarówno trendów, jak i produktów. Jednak nie zachłystuję się wszystkimi nowościami. Wiedza zdobyta podczas studiowania kosmetologii pozwala mi wyłuskać najlepsze produkty zarówno dla włosów, jak i skóry głowy.

Czym twój salon będzie się wyróżniał?
Zdecydowanie stawiam na jakość i na dobre poznanie potrzeb moich klientów. Jestem otwarta, bezpośrednia i chciałabym, aby tak było w moim salonie. Umiem i lubię proponować zmiany, ale takie, w jakich osoba na fotelu będzie czuła się dobrze. Nic na siłę, bardziej małymi krokami, ku osiągnięciu oczekiwanego efektu. Jestem kolorystką, więc zapraszam na odświeżenie, a być może na nowe spojrzenie na kolor. W Hair House jest miejsce za równo dla pań, jak i dla panów.
No i coś w czym czuję się świetnie, czyli przedłużanie włosów. Głównie pracuję na mini- i nano-kapsułkach, metodą na puder keratynowy, w ofercie mam również przedłużanie metodą tape on. Pracuję na włosach słowiańskich, najlepszej jakości i dopasowanych do naszego typu urody. Przedłużanie i zagęszczanie włosów to dynamicznie rozwijająca się gałąź fryzjerstwa. Efekty, od subtelnych po spektakularne, zawsze sprawiają, że moje klientki wychodzą odmienione i uśmiechnięte.

A na co stawiasz?
Przede wszystkim na rozmowę i na rozpoznanie potrzeb osoby, która do mnie przychodzi. Zawsze zaczynam od skontrolowania jakości włosów. Od ich kondycji zależy, na ile możemy sobie pozwolić. Cieszy mnie, że jesteśmy coraz bardziej świadome tego, że styl życia, odżywianie, suplementacja, a także schorzenia i choroby mają wpływ zarówno na włosy, jak i skórę głowy. Sprawia to, że chętniej słuchamy specjalistów i szukamy skutecznych rozwiązań. Nie inaczej będzie w moim salonie.

Na co mogą już wkrótce umawiać się twoi klienci?
Prócz koloryzacji, cięć, pielęgnacji, modelowania, przedłużania włosów, wykonuję również upięcia okolicznościowe, a także stylizacje ślubne, w tym w pakietach dedykowanych pannom młodym i ich gościom. 6 lipca zapraszam na otwarcie mojego salonu, podczas którego będziemy mogli się lepiej poznać. W tym dniu oferować będę również darmowe konsultacje oraz upominki.

ul. Kaszubska 2A 75-036 Koszalin
( +48) 664 226 121
kontakt@hairhouse.pl